«Інтертелеком» - компанія інноваційних і передових технологій, тому ми завжди дбаємо про майбутнє. Наші соціальні програми орієнтовані в першу чергу на підтримку молодого покоління.

Адже сьогоднішня молодь - це завтрашнє майбутнє нашої країни, і воно буде таким, яким ми створюємо його прямо зараз. Тому першочергові наші завдання - це розвиток творчого потенціалу, заохочення інтелектуального виховання та підтримка патріотичного духу молодого покоління.

Ми ініціюємо та виступаємо спонсором безлічі інших проектів, спрямованих на розвиток інтелектуального та творчого потенціалу українського суспільства. Також підтримуємо програми Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства освіти та Міністерства культури України.

Створення здорового, інтелектуально розвиненого громадянського суспільства є завданням, що об'єднує всі наші соціальні програми.

 

Наші проекти

2015

 ekonom_forum.jpg

 

 

23/10

«Інтертелеком» — партнер «Міжнародного Чорноморського транспортного форуму»

20 — 21 жовтня в рамках Міжнародного Чорноморського транспортного форуму відбувся Міжнародний Економічний Форум «Україна і світ. Новий діалог», де «Інтертелеком» виступив партнером 3G зв'язку, продовживши позитивну практику участі в бізнес-форумах.

     

hackathon.jpg

 

21/10

«Інтертелеком» підтримав українських IT-розробників на хакатоні Media Haсk Weekend

16 — 18 жовтня в Києві пройшов IT-хакатон Media Haсk Weekend.
Захід став епіцентром розвитку інноваційних рішень для медіа ринку.

     
soc_cump_15_150.jpg  

06/09

«Інтертелеком» виділив кращих на Social Camp Ukraine 2015

Учасники найбільшого інвестиційного форуму України поборолися за право втілити в життя свої проекти.Тематичним фокусом конференції цього року стало соціальне підприємництво.

 

otkritaya-noch-150-131.png
 

30/06

«Інтертелеком» виступив партнером 3G зв'язку фестивалю «Відкрита ніч»

27-28 червня фестиваль «Відкрита ніч» знову зібрав разом кіноманів України та ряду європейських країн. 

«Інтертелеком» виступив партнером 3G зв'язку фестивалю, виділивши в ряді великих міст інтернет-канал для проведення онлайн-трансляції церемоній відкриття та нагородження з головного кіномайданчика в Києві.

 

     
lutsk-food-fest-150.jpg   

05/05

Lutsk Food Fest пройшов за підтримки першого 3G оператора

3-4 травня на території стародавнього Луцького Замку пройшов Фестиваль вуличної їжі, спонсором якого стала компанія «Інтертелеком». Більше трьох тисяч гостей фестивалю могли скористатися високошвидкісним Wi-Fi.

     
Forum-ONE-150.png
 

30/04

«Інтертелеком» став партнером 3G інтернету бізнес-події №1 в Україні - Forum One Ukraine

30 квітня в Києві пройшов найбільший у Центральній і Східній Європі форум для підприємців, топ-менеджерів та інвесторів - Forum One Ukraine.

Перший 3G оператор «Інтертелеком» забезпечив захід інтернет-доступом, організувавши зону хот-споту, яка охопила весь Національний палац мистецтв «Україна».

     
velo100km-150.jpg
 

06/04

«Інтертелеком» став учасником міжнародного велораллі «100 кілометрів по Поясу Слави»

4 квітня 2015 в Одесі пройшов 33-й міжнародний веломарафон, присвячений дню визволення міста-героя від фашистських загарбників. «Інтертелеком» виступив партнером зв'язку і 3G інтернету. Оператор забезпечив телефонним зв'язком організаторів, а також надав високошвидкісний інтернет-доступ на всіх контрольних пунктах заїзду.

     

2014

shakhmaty-150.jpg
 

18/11

Чемпіонат України з шахів разом з «Інтертелеком»!

У ці дні у Львові проходила яскрава спортивна подія 2014 року - чоловічий і жіночий фінали чемпіонату України з шахів. Оператор «Інтертелеком» із задоволенням приєднався до організації цього престижного шахового змагання.

     
inshyy-pohlyad-150.png  

03/11

«Інший погляд» на проблеми суспільства: «Інтертелеком» став спонсором міжнародного фестивалю соціальної реклами

23-25 жовтня молоді рекламісти з 21 регіону України, а також країн ближнього зарубіжжя взяли участь у конкурсі на кращий проект соціальної реклами. Генеральним спонсором заходу виступив оператор «Інтертелеком».

 

     
social-camp-150.jpg
 

12/09

«Інтертелеком» і Social Camp Ukraine 2014 визначили кращі соціальні проекти

Об'єднати представників бізнесу, органів державної влади, некомерційних організацій та просто ентузіастів для вирішення соціальних проблем України вдалося організаторам конференції Social Camp Ukraine 2014. В рамках конференції, учасники відвідали тренінги, семінари, а також пройшли підготовку до параду соціальних проектів.
     
omkf_logo-150.png  

20/07

«Інтертелеком» - надійний партнер зв'язку Одеського міжнародного кінофестивалю

З 11 по 19 липня 2014 в м. Одеса пройшов 5-й Одеський міжнародний кінофестиваль, партнером якого став оператор «Інтертелеком».

     
shakhmaty-150.jpg
 

16/05

«Інтертелеком» привітав наймолодших шахістів України

З 2 по 10 травня в Миколаївському обласному шаховому клубі проводився Чемпіонат України з шахів серед хлопчиків і дівчаток до 10 років. Національний 3G оператор «Інтертелеком» став партнером проведення Чемпіонату.

 

     
radiotekhnika-150.jpg
 

08/04

«Інтертелеком» прийняв участь у Всеукраїнській Студентській Олімпіаді з «Радіотехніки»

1-4 квітня в м. Вінниця на базі Національного технічного університету відбувся фінал Всеукраїнської Студентської Олімпіади з «Радіотехніка». Національний 3G оператор «Інтертелеком» підтримав олімпіаду і стала головним спонсором проекту.