Новини

09.09.2015 15:41
«Інтертелеком» виділив кращих на Social Camp Ukraine 2015
Учасники найбільшого інвестиційного форуму України поборолися за право втілити в життя свої проекти.

5 - 6 вересня відбулася третя міжнародна конференція Social Camp Ukraine в Одесі. Цей закритий інвестиційний і навчальний форум з 2013 року об'єднує громадських діячів, представників некомерційних організацій, волонтерів та всіх, кому цікаві обговорення суспільних проектів, інноваційних рішень та соціальних ініціатив щодо вдосконалення міського середовища.

Тематичним фокусом конференції цього року стало соціальне підприємництво. Представники великого вітчизняного бізнесу, некомерційних організацій та державної влади сформували загальний призовий фонд проекту в розмірі 35 000 грн. Члени кожної групи увійшли до журі, яке розглядало потенціал представлених проектів.

Перше місце і головний приз поділили між собою двоє учасників Social Camp: еко-проект «Україна без сміття», творці якого прагнуть запровадити в Україні європейські традиції роздільного збору побутових відходів та культури поводження з ними, і тренінговий центр FAST з навчання навичкам першої допомоги. Останній проект, а також програма SMP Challenge з підготовки молодих фахівців також отримали заохочувальні подарунки у вигляді мобільних Wi-Fi роутерів.

Додатковий грошовий грант від «Інтертелеком» був виділений проекту Boost Lab, метою якого є створення лабораторних установок для фізичних кабінетів в українських школах. Таким чином творці проекту планують підвищити інтерес школярів до вивчення природничих наук, а також поліпшити якість освіти в цілому.

Фінансова та технологічна підтримка проектів з боку «Інтертелеком», який вже кілька років є спонсором Social Camp Ukraine, спрямована на формування здорової, інтелектуально розвиненої, економічно захищеної спільноти громадян, чому активно сприяють такі заходи, як Social Camp.

Докладніше про наші соціальні, благодійні та волонтерські проекти читайте в розділі «Корпоративна соціальна відповідальність».

 

Новини і прес-релізи