Ігровий портал «Інтертелеком Apps» - це ресурс, на якому зібрані найбільш популярні ігри та додатки, які можна скачати або використовувати онлайн.

Головоломки, аркади, дитячі навчальні програми, карти, гонки і багато іншого ви зможете знайти на ігровому порталі «Інтертелеком Apps». Каталоги ігор і програм оновлюються постійно.

Вартість користування послугою всього 5 грн на тиждень.

Опис порталу

Для початку використання ігрового порталу перейдіть за адресою play.intertelecom.ua.

Рекомендуємо заходити на портал з вашого смартфону або планшету, оскільки при вході з комп'ютера будуть показані тільки ті ігри та програми, які підтримуються вашим комп'ютером, і ви можете пропустити значну частину наявних на порталі ігор і програм.

На головній сторінці порталу доступні 3 розділи: «Онлайн Ігри», «Ігровий Клуб» та «Преміум Ігри».

Онлайн Ігри

Ігровий Клуб

Преміум Ігри

Послуга «Онлайн Ігри» дозволяє грати в режимі онлайн прямо на ігровому порталі, без завантаження гри або програми на смартфон. Послуга підтримує практично будь-які смартфони і термінали - iPhone, IPad, Android, PC. Просто виберіть будь-яку гру і натисніть кнопку «Грати онлайн».

При першому використанні послуги вам буде запропоновано активувати підписку на послугу «Онлайн Ігри», натиснувши кнопку «Активувати». Після активації ви можете грати онлайн без обмежень.

За допомогою отриманого при активації пароля ви зможете користуватися послугою на іншому пристрою систем iOS (iPhone, iPad) або Android. Пароль дозволяє користуватися послугою не лише через мобільну мережу Інтертелеком, але і через будь-який Wi-Fi доступ в Інтернет.

Вартість послуги «Онлайн Ігри» - 5 грн за тиждень.

Вартість будь-якої гри позначена як «0 грн», так як вона включена у вартість підписки. Кількість онлайн-ігор - не обмежена.

Відключити послугу «Онлайн Ігри» можна в розділі «Моя підписка» прямо на ігровому порталі.

Послуга «Ігровий Клуб» дозволяє завантажувати і встановлювати ігри та програми для смартфонів системи «Android». Виберіть будь-яку гру і натисніть кнопку «Зберегти гру» для її завантаження на ваш смартфон.

При першому використанні послуги вам буде запропоновано активувати підписку на послугу «Ігровий Клуб», натиснувши кнопку «Активувати». Після активації ви можете завантажувати на смартфон будь-яку гру з розділу «Ігровий Клуб».

Вартість послуги «Ігровий Клуб» - 2,5 грн за тиждень. Перші 3 дні після активації - безкоштовно.

Вартість будь-якої гри в «Ігровому Клубі» позначені як «0 грн», оскільки вона включена у вартість підписки.

Можливості підписки дозволяють завантажувати до трьох ігор в день. Відключитися від послуги можна в розділі «Моя підписка» прямо на ігровому порталі.

Послуга «Преміум Ігри» дозволяє завантажувати і встановлювати ігри та програми для смартфонів системи «Android» без передплати та активації.

Вартість скачування гри становить від 5 грн та позначена на кнопці «Купити гру».

У розділі «Преміум Ігри» зібрані найбільш популярні ігри будь-яких жанрів.

Завантажуйте ігри для Android телефонів або грайте онлайн на пристроях Apple iPhone, Pad або PC! Проводьте час із задоволенням, грайте в улюблені ігри де б ви не знаходилися. Заходьте на play.intertelecom.ua.Ігровий портал «Інтертелеком Apps» доступний для всіх абонентів «Інтертелеком». Управління

лінійкою додаткових послуг «Онлайн Ігри», «Ігровий Клуб» і «Преміум

Ігри» можливо в особистому кабінеті в розділі «Управління послугами».