Wi -Fi зони Інтертелеком - це хот-споти з бездротовим інтернет доступом за технологією Wi-Fi в громадських місцях. Швидкість передачі даних в Wi-Fi зонах Інтертелеком до 5 Мбіт/с.

Wi -Fi зони Інтертелеком розташовані в кафе, ресторанах, на пляжах, у навчальних закладах, а також ж/д вокзалах і аеропортах. Це дозволяє відвідувачам в даних місцях легко вийти в інтернет для пошуку важливої інформації, спілкуватися в соціальних мережах, моментально публікувати фото і оновлювати статус, грати в он-лайн ігри, користуватися електронною поштою, та іншими інтернет сервісами в зоні дії Wi -Fi мережі «Інтертелеком».

Все, що потрібно для виходу в інтернет в зоні Wi -Fi Інтертелекому - це пристрій з Wi -Fi модулем: смартфон, планшет, ноутбук, а також портативна ігрова приставка та фотоапарат.

Переваги інтернет-доступу в Wi-Fi зонах Інтертелеком:

  • Висока швидкість передачі даних до 5 Мбіт/с;
  • Безкоштовний тестовий доступ (10 хв.) на швидкості до 5 Мбіт/с;
  • Гнучкий перехід між тарифами;
  • Wi-Fi доступ в віддалених місцях, де відсутні провідні провайдери;
  • Проста активація та зручна оплата послуг.

Доступ до мережі в Wi-Fi в зонах Інтертелеком надається на платній або безкоштовній основі залежно від зони покриття.

Вартість доступу

Як підключити

Як оплатити

Безкоштовний доступ

Протестувати бездротовий інтернет на швидкості до 5 Мбіт/с можна безкоштовно протягом 10 хвилин з моменту підключення одного пристрою. Для цього клікніть по іконці «Тестовий доступ до 5 Мбіт/с на 10 хв» на сторінці активації. Безкоштовний доступ надається одноразово протягом 30 днів.

Платний доступ

Послуги «Hot Spot 1 година»
«Hot Spot 24 години»
«Hot Spot 7 днів»
«Hot Spot 30 днів»
Вартість активації 5 грн 16 грн 60 грн 150 грн
Період використання
1 година 24 години 7 днів 30 днів
Швидкість доступу До 5 Мбіт/с
Тарифи наведені в грн. з урахуванням ПДВ.

Період дії додаткових послуг «Hot Spot 1 година», «Hot Spot 24 години», «Hot Spot 7 днів», «Hot Spot 30 днів» визначається як фактичний часовий інтервал з моменту першого входу в мережу і до закінчення терміну дії.

Наприклад, при активації послуги «Hot Spot 1 година» о 15:00 29 квітня 2015, термін дії послуги закінчується в 16:00 29 квітня 2015. При активації послуги «Hot Spot 24 години» о 15:00 29 квітня 2015, термін дії послуги закінчується в 15:00 30 квітня 2015.


Після закінчення періоду використання замовленої послуги відбудеться перехід на сторінку активації.
Абонент може почати користуватися оплаченою послугою протягом 30 днів з моменту оплати послуги. Після закінчення 30 календарних днів дія додаткової послуги анулюється.

Крок.1. Для бездротового доступу в мережу інтернет Wi-Fi зонах Інтертелеком увімкніть Wi-Fi адаптер на своєму пристрої.

Крок.2. Виберіть відкритий хот спот Intertelecom_FREE.

Крок.3. На стартовій сторінці Wi-Fi виберіть вид доступу до мережі інтернет. Безкоштовний доступ надається протягом 10 хвилин на швидкості до 5 Мбіт/с. Платним доступом можна скористатися 1 годину, 24 години, 7 днів чи 30 днів вибравши відповідну послугу.

Крок.4. Придумайте пароль, який ви будете використовувати для Wi-Fi підключення, отримайте код за SMS і перейдіть до оплати послуги.

Абоненти «Інтертелеком», які зареєстровані в особистому кабінеті, можуть активувати послугу «Wi-Fi хот-спот» у системі самообслуговування.

Оплата за вибрані додаткові послуги спишеться з особового рахунку.

Для авторизації в зоні Wi-Fi хот-спотів «Інтертелеком» необхідно використовувати логін і пароль особистий кабінет.

Оплатити доступ в інтернет Wi-Fi зонах Інтертелеком можна одним із способів

  • карткою ViSA/Master Card - на сторінці оплати платіжної системи;
  • скретч-карткою поповнення рахунку «Інтертелеком» - на сторінці активації Wi-Fi доступу;
  • через термінали самообслуговування - номер для поповнення рахунку буде відправлений в SMS;
  • по SMS - номер та текст повідомлення будуть вказані на сторінці активації Wi-Fi доступу.

При оплаті Wi-Fi доступу користувачеві присвоюється цифровий ідентифікатор, який в подальшому використовуються в якості логіна для реєстрації в Wi-Fi зоні Інтертелеком. Присвоєний цифровий ідентифікатор деактивується протягом 24 місяців, якщо відсутні замовлення однієї з додаткових послуг Hot Spot.

У разі поповнення рахунку на суму більше розміру вартості доступу переведення залишку коштів не проводиться. Залишок коштів після використання послуги Hot Spot може бути використаний для подальшого доступу в інтернет за технологією WI-FI в рамках інших послуг Hot Spot.

Подивитися актуальні точки доступу можна за посиланням: Точки доступу в списку

Для комфортного користування послугою передачі в даних у Wi-Fi зонах Інтертелеком необхідно пам'ятати, що радіус дії точки хот-спот становить до 100 метрів. Рівень прийому сигналу залежить від різних факторів, наприклад, таких як особливості ландшафту, розташування поблизу масивних металевих конструкцій, бетонних споруд і т.п. Тому рекомендуємо користуватися послугою якомога ближче до точки хот-спот.