Оператор «Інтертелеком» запрошує партнерів в сфері просування своїх послуг, а також інтернет-провайдерів та інтеграторів. Співпраця з оператором допоможе забезпечити динамічне зростання вашого бізнесу та його розвиток у довгостроковій перспективі.

Інтертелеком - національний оператор мобільного зв'язку, що надає послуги мобільного та місцевого зв'язку за технологією CDMA, а також найшвидший в Україні 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Використовуючи стандарт CDMA, оператор «Інтертелеком» забезпечує високу якість зв'язку і високу швидкість передачі даних, конфіденційність та екологічну безпеку зв'язку.

Послуги доступні на найширшій зоні покриття серед операторів, що надають послуги 3G інтернет-доступу, більш ніж у 14 000 населених пунктів. Покриттям забезпечені понад 70% території країни - всі обласні центри, великі населені пункти та основні транспортні магістралі. Абонентська база оператора на сьогоднішній день складає понад 1 мільйон 400 тис. абонентів.

Приєднуйтесь до нашої команди і відкривайте нові перспективи для свого бізнесу.

Оренда Дилерам
Оренда приміщень під розміщення Центрів обслуговування абонентів. Співпраця з продажу телекомунікаційних послуг «Інтертелеком».
Провайдерам/Інтеграторам Постачальникам мобільних пристроїв

Спільна організація та надання послуг телефонії за допомогою технологій CDMA, VoIP c використанням протоколу SIP, а також послуг передачі даних.

Співпраця з постачальниками мобільних пристроїв, комплектуючих та аксесуарів.