Новини

06.04.2015 18:11
«Інтертелеком» став учасником міжнародного велораллі «100 кілометрів по Поясу Слави»
4 квітня 2015 р. у м. Одеса відбувся 33-й міжнародний веломарафон, присвячений дню визволення міста-героя від фашистських загарбників. Яскрава спортивна подія залучила більше двох тисяч учасників. Близько півтори тисячі велосипедистів і більше п'ятиста бігунів подолали 100-кілометрову дистанцію.

«Інтертелеком» виступив партнером зв'язку та 3G інтернету. Оператор забезпечив телефонним зв'язком організаторів, а також надав швидкісний інтернет-доступ на всіх контрольних пунктах заїзду.

В організації заходу взяли участь більше 20 волонтерів компанії «Інтертелеком». Вони здійснювали облік часу проходження учасниками дистанції за допомогою унікальної технології. В Україні цей підхід був використаний вперше. Волонтери за допомогою смарт-пристроїв і спеціально розробленої програми зчитували інформацію про кожного учасника по QR-коду і передавали її за допомогою високошвидкісного 3G інтернету на сайт велораллі, складаючи офіційний рейтинг. Таким чином, вболівальники могли стежити за подіями на трасі онлайн.

Незабутній спортивний захід порадував одеситів і гостей міста насиченою програмою, надзвичайною атмосферою згуртованості та ентузіазму. «3G патруль» - команда дівчат на брендованому автомобілі оператора «Інтертелеком» - супроводжувала колону велосипедистів, підтримуючи спортивний бойовий дух учасників. В бренд-зонах «Інтертелеком» можна було ознайомитися з 3G пристроями та протестувати найшвидший 3G інтернет в країні. На старті і фініші учасників і гостей заходу вітали промоутери з кульками та прапорами.

В рамках ігрової акції «Лови 3G патруль!» після проведення велораллі в соціальних мережах були розіграні подарунки від «Інтертелеком»: роутери з підключенням послуги «100 днів 3G безліміту».

Участь компанії в «100 кілометрах по Поясу слави» не обмежилася технічною підтримкою і розважальною програмою. Співробітники «Інтертелеком» взяли безпосередню участь у велопробігу, виступивши командою з 24 велосипедистів. Деякі учасники їхали в складі «Велосотки» не в перший раз.

«Веломарафон «100 кілометрів по Поясу Слави» - це видатна спортивна подія України, яка проводиться з 1982 року. Ми пишаємося тим, що стали партнерами заходу з такою довгою історією та настільки благородними цілями: популяризація здорового способу життя, розвиток патріотичного духу молоді та підтримка атмосфери єдності, - підкреслив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов».

 

Новини і прес-релізи