Новини

23.10.2015 11:55
«Інтертелеком» - партнер «Міжнародного Чорноморського транспортного форуму»
20 - 21 жовтня в Одесі пройшла знакова подія для самого міста та всієї України в цілому. В рамках Міжнародного Чорноморського транспортного форуму відбувся Міжнародний Економічний Форум «Україна і світ. Новий діалог».

ekonom_forum.jpgЕксперти провідних компаній з різних країн декілька днів ділилися думками, шукали і знаходили рішення актуальних проблем розвитку транспортної сфери.

У числі запрошених делегатів форум відвідали представники міністерств та державних адміністрацій не тільки України, але і країн найближчого зарубіжжя: Грузії, Казахстану, Латвії, Литви та інших. На форумі були присутні представники найбільших структур транспортної сфери: адміністрації морських портів України, Європейської бізнес-асоціації, Асоціації портів Чорного та Азовського морів і багато інших.

«Інтертелеком» виступив партнером 3G зв'язку на заході, продовживши позитивну практику участі в бізнес-форумах. Будучи оператором, успішно реалізувавшим кілька проектів по оснащенню ряду транспортних підприємств України швидкісним 3G інтернетом, оператор продемонстрував учасникам готовність виступити партнером у розвитку їх клієнтських сервісів завдяки розширенню комунікаційної мережі.

В ході заходу компанія «Інтертелеком» надала учасникам форуму конференцзв'язок, а також всі бажаючі могли протестувати роботу мобільних 3G Wi-Fi роутерів та отримати консультацію про послуги оператора.

Як оператор з найширшою в Україні територією покриття «Інтертелеком» своєю участю підтвердив готовність до партнерства і бажання діяти спільно на шляху розвитку транспортної галузі, зокрема, так і економіки України в цілому.

 

Новини і прес-релізи