Новини

28.04.2015 14:18
«Інтертелеком» став партнером 3G інтернету бізнес-події №1 в Україні - Forum One Ukraine
30 квітня в Києві проходитиме найбільший у Центральній та Східній Європі форум для підприємців, топ-менеджерів та інвесторів - Forum One Ukraine.

Forum-ONE.pngУ Forum One візьмуть участь понад 3500 осіб. Крім вітчизняних бізнесменів, захід відвідають гості з Німеччини, Литви, Польщі, Росії, Білорусії, Грузії, Казахстану, Азербайджану та інших країн. Головний спікер Forum One - британський підприємець і легенда сучасного бізнесу сер Річард Бренсон.

Перший 3G оператор «Інтертелеком» забезпечить захід інтернет-доступом, організувавши зону хот-спот, яка охопить весь Національний палац мистецтв «Україна». Безкоштовний доступ та гарантована швидкість будуть доступні кожному учаснику форуму.

Крім того, «Інтертелеком» надасть всім бажаючим протестувати мобільний 3G на найсучасніших пристроях в бренд-зоні компанії. А VIP-учасники отримають можливість спробувати 3G інтернет оператора в реальних умовах на території всієї країни - забравши в подарунок мобільні Wi-Fi роутери з 12 місяцями безлімітного інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

На учасників найбільшого бізнес-форуму чекає 12 годин виступів від семи спікерів. Всесвітньо відомі бізнесмени, лідери та експерти у своїх напрямках поділяться своїми стратегіями та прикладами, покликаними надихнути підприємців вітчизняного ринку.

«Інтертелеком» пишається своїм внеском у проведення Forum One Ukraine - захода, що сприяє впровадженню нових ідей та виведенню українського бізнесу на абсолютно новий рівень.

 

Новини і прес-релізи