Новини

21.10.2015 10:59
«Інтертелеком» підтримав українських IT-розробників на Хакатоні Media Hack Weekend
Захід став епіцентром розвитку інноваційних рішень для медіа ринку.

16 - 18 жовтня в Києві пройшов IT-хакатон Media Hack Weekend. Розробники, дизайнери, девелопери, медіа-персони, маркетологи та багато інших - зібралися на одному майданчику, щоб ділитися досвідом і працювати над інноваційними проектами. Конкуренція була великою - близько 450 учасників з більш ніж 40 ідеями.

«Інтертелеком» підтримав креативну і технологічно підковану молодь України в якості партнера 3G інтернету заходу, надавши безкоштовний високошвидкісний доступ в інтернет для роботи над проектами та обміну даними.

Сама робота учасників Media Haсk Weekend була зосереджена на темі великих даних, віртуальної і доповненої реальності, взаємодії пристроїв, електронної комерції, мобільних технологій, роботи з контентом, дизайну та ряду інших тем, пов'язаних з IT і медіа-простором. Переможцями став проект Spillikin з віртуальним ляльковим театром, в який можуть грати батьки та їхні діти з різних пристроїв.

У перервах між напруженою роботою учасники Media Haсk Weekend із задоволенням проводили час в бренд-зоні оператора, тестуючи 3G інтернет і мобільні пристрої. З високошвидкісним 3G інтернетом від «Інтертелеком» легко подорожувати по всім мальовничим куточкам країни, не відриваючись від роботи - і в фотозоні учасники Хакатону з цікавістю намагалися відчути, як міг би виглядати їхній офіс в снігових Карпатах.

Всі фотографії викладалися в Instagram - знайти їх можна по тегу #intertelecom_3G. А учасники, отримуючи роздруковану копію і сувенір на пам'ять, заодно брали участь у розіграші спеціальних призів - трьох мобільних Wi-Fi роутерів і забавних зимових сувенірів. Подарунки були розіграні у фінальний день Хакатону.

 

 

Новини і прес-релізи