Новини

24.06.2014 13:05
«Інтертелеком» - надійний партнер зв'язку Одеського міжнародного кінофестивалю
З 11 по 19 липня 2014 в м. Одеса пройде 5-й Одеський міжнародний кінофестиваль, партнером якого став оператор «Інтертелеком».

omkf_logo.png

Конкурсна програма ОМКФ - фестивалю кіно високого художнього рівня, розрахованого на широку аудиторію - складається з двох повноцінних розділів: Міжнародна конкурсна програма повнометражних фільмів і окрема Українська національна конкурсна програма.

Цього року боротися за найвищу нагороду ювілейного ОМКФ - «Золотого Дюка» - та інші призи Міжнародного конкурсу будуть 12 повнометражних картин. Серед них - призери Берлінського, Каннського та інших кінофестивалів. У Національному конкурсі фестивалю будуть представлені 13 короткометражних робіт і 7 повнометражних фільмів. Два українських фільми візьмуть участь одночасно в Національному та Міжнародному конкурсах ОМКФ 2014. В рамках конкурсу ОМКФ відбудеться дві міжнародні та одна світова прем'єра.

Оператор «Інтертелеком» в період підготовки та проведення фестивалю забезпечить організаційний комітет ОМКФ спеціалізованим обладнанням, мобільним зв'язком і 3G інтернетом на базі технології EV-DO Rev. B+. Таким чином, організатори зможуть комфортно користуватися якісним голосовим CDMA-зв'язком та безпровідним 3G інтернетом на швидкості доступу до 14,7 Мбіт/с.

Також компанія «Інтертелеком» приготувала безліч подарунків для глядачів і всіх гостей ОМКФ. Вони зможуть стати володарями цінних призів: смартфону Huawei P6-C00, роутерів Huawei EC 5321u-1 (Rev. B), роумінг-карт з грошовими бонусами і квитків на найдовгоочікуваніші кінопокази. Для цього потрібно взяти участь в акції від «Інтертелеком» «Кіно в 3G» або вікторині «Квиток за відповідь».

«Одеський міжнародний кінофестиваль з року в рік закріплює свої позиції в рядах міжнародних кіноконкурсів, і компанія «Інтертелеком» рада стати партнером цієї масштабної, яскравої кіноподії, яка вже давно вийшла за рамки національного рівня. Тим більше, що кінофестиваль здійснює таку гідну мету - розвиток професійного кіноспівтовариства в Україні, - заявив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов. - Сподіваюся, що наше партнерство покладе початок тривалій співпраці, і ми спільними зусиллями будемо розвивати культуру і піднімати престиж нашої країни».

Незважаючи на складний і переломних рік для України, організатори ОМКФ підготували яскраву і насичену програму. Гостей очікує вже традиційний грандіозний open-air на знаменитих одеських Потьомкінських сходах, добірки новітніх фільмів різних країн, ексклюзивні прем'єри і фестивальні хіти.

А компанія «Інтертелеком» підготує сюрприз для всіх відвідувачів ОМКФ-2014 і подбає про те, щоб кожен гість зміг відобразити власні яскраві моменти кінофестивалю за допомогою веселої розваги - Фотокіоск. Гості зможуть сфотографуватися на пам'ять в компанії друзів і всього через кілька хвилин отримати готове фото. А яскравий карнавальний реквізит: накладні вуса, окуляри і бороди, - внесуть різноманітність і веселощі в фотосесію.

З умовами акцій та іншими подробицями можна ознайомитися з 1 липня в новинах офіційних груп оператора «Інтертелеком» в Facebook і ВКонтакте та Одеського кінофестивалю.

 

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 24.06.2014 13:05

    «Інтертелеком» - надійний партнер зв'язку Одеського міжнародного кінофестивалю

Подальші новини:

Новини і прес-релізи