Новини

16.05.2014 14:00
«Інтертелеком» привітав наймолодших шахістів України

З 2 по 10 травня в Миколаївському обласному шаховому клубі проводився Чемпіонат України з шахів серед хлопчиків і дівчаток до 10 років. У ньому взяли участь 31 дівчинка і 98 хлопчиків з усіх областей України. Національний 3G оператор «Інтертелеком» став партнером проведення Чемпіонату з шахів у м. Миколаїв.

Переможцям вручили Wi -Fi роутери Huawei EC5321u-1 зі 100 днями безлімітного інтернету в подарунок. Для безпечного використання 3G інтернету в тарифних планах активована послуга «Батьківський контроль, гнучке управління». Унікальність послуги полягає в тому, що батьки можуть визначати перелік сайтів, доступних для відвідування їх дітьми. До речі, переможцями у категорії класичних шахів стали: у групі дівчат - Алексєєнко Юлія з м. Харків, в групі хлопчиків - Домальчук - Йонассон Олександр з м. Одеса. Вони отримали право представляти Україну на чемпіонаті світу.

У програму змагань Чемпіонату України з шахів серед хлопчиків і дівчаток до 10 років входили змагання з класичних шахів, швидких шахів та найдинамічніших партій - бліц.

«Цей турнір став першим етапом у тривалій співпраці з Федерацією шахів України. Для оператора «Інтертелеком» підтримка подібних проектів - розвиваючих спортивних ігор - є основним напрямком соціальної політики компанії, - зазначив керівник Миколаївського та Херсонського відділень оператора «Інтертелеком» Сергій Малишев. - «Для розумового розвитку шахи значать те ж саме, що спорт для фізичного вдосконалення, тому проведення та підтримка подібних змагань, особливо серед дітей молодших класів, є дуже важливим фактором у формуванні інтелектуального здоров`я підростаючого покоління».

У свою чергу представник Федерації шахів - директор ДЮСШ з шахів м. Миколаїв - Руслан Хамзін повідомив: «Федерація шахів безперервно закликає всіх бажаючих меценатів та спонсорів долучитися до заохочення підростаючих інтелектуалів. І ми раді, що компанія «Інтертелеком» поповнила ряди наших партнерів. Бо значення такої інтелектуальної гри, як шахи, у вихованні молодого покоління дуже велике. Шахи - це наука, яка розвиває увагу, пам'ять, вибірковість в оцінюванні факторів, культуру та дисципліну розумової діяльності».

Фоторепортаж події: 

shakhmaty-v1.jpg

 

shakhmaty-v2.jpg

 

shakhmaty-v3.jpg

   

shakhmaty-v4.jpg

 
shakhmaty-v5.jpg

 

   
shakhmaty-3.jpg

 

 

 

 

Новини і прес-релізи