Новини

30.06.2015 15:26
«Інтертелеком» виступив партнером 3G зв'язку фестивалю «Відкрита ніч»
Найбільший фестиваль українського кіно в Європі цього року пройшов вже в 18 раз.

logo-on-big.png

27-28 червня фестиваль «Відкрита ніч» знову зібрав разом кіноманів України та ряду європейських країн. На нічному показі заходу були представлені новинки вітчизняного кіновиробництва, всього понад 40 стрічок різних жанрів і напрямів.

Фестиваль «Відкрита ніч» проводиться за підтримки міжнародної громадської організації «CinemaHall», члена Європейської кіноасоціації «NISI MASA» та Міжнародної федерації кіноклубів.

«Інтертелеком» виступив партнером 3G зв'язку фестивалю, виділивши в ряді великих міст інтернет-канал для проведення онлайн-трансляції церемоній відкриття та нагородження з головного кіномайданчика в Києві.

У кожному місті гості «Відкритої ночі» чудово провели час за переглядом картин вітчизняного кіно, спілкуванням з кіноманами і кінокритиками, голосуванням за найкращі фільми в декількох номінаціях.

У Дніпропетровську «Інтертелеком» організував лаунж-зону з м'якими пуфами, на яких учасники з комфортом розмістилися для нічного перегляду фільмів. Майданчик фестивалю був оголошений зоною абсолютної 3G свободи, за дотриманням якої стежили яскраві леді з 3G патруля. Вони пропонували всім бажаючим особисто спробувати в роботі 3G інтернет «Інтертелеком» у промо-стійки «Тест-драйв 3G».

Всі користувачі могли протестувати 3G інтернет «Інтертелеком», який доступний по всій Україні - територія покриття оператора охоплює більше 14 тисяч населених пунктів у всіх областях країни.

Як соціально відповідальний оператор, «Інтертелеком» прагне підтримувати проекти, що сприяють розвитку культури та формуванню сучасного іміджу країни. Співпраця з кінофестивалями України ведеться вже другий рік.

 

Новини і прес-релізи