Новини

18.11.2014 14:59
Бери участь у чемпіонаті України з шахів разом з «Інтертелеком»!
«Інтертелеком» став спонсором чемпіонату України з шахів.

У ці дні у Львові відбувається яскрава спортивна подія 2014 року - чоловічий та жіночий фінали чемпіонату України з шахів. Оператор «Інтертелеком» із задоволенням приєднався до організації цього престижного шахового змагання.

Вперше за роки Незалежності у нинішніх змаганнях беруть участь чоловіча та жіноча збірні України у повному складі. Серед учасників обох турнірів - неодноразові чемпіони Всесвітніх шахових олімпіад, переможці чемпіонатів світу та Європи, а також багато інших відомих гросмейстерів.

Всього в обох фіналах беруть участь 22 шахісти -12 чоловіків та 10 жінок. Кращих з кращих оператор «Інтертелеком» нагородить корисними подарунками.

Ті, кого буде визначено в результаті напружених шахових партій (абсолютні чемпіони в жіночій та чоловічій номінаціях) стануть володарями двостандартного смартфона Huawei Ascend P6. Дана модель об'єднує в собі усі переваги мобільного зв'язку в Україні: телефонний номер будь-якого GSM оператора, прямий міський номер та 3G інтернет від компанії «Інтертелеком».

Гросмейстери, що стали другими й третіми у списку кращих шахістів України, отримають у подарунок - Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321, з яким можна створити власну точку доступу Wi-Fi на найширшій зоні покриття і на найвищій в Україні швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Крім того, усім призерам чемпіонату від спонсора зв'язку компанії «Інтертелеком» надається можливість безкоштовно користуватися впродовж 1 року 3G інтернетом на максимальній швидкості.

Цінні призи мають змогу виграти й абоненти оператора «Інтертелеком», проявивши свої здібності у шаховій вікторині разом з акцією «3G в три ходи» у Facebook або ВКонтакте. В групах та спільнотах компанії зареєстровані користувачі можуть відповісти на питання та взяти участь у розіграші призів: мобільного Wi-Fi роутера та 100 днів безлімітного 3G інтернету, а також щоденного бонуса на рахунок - 1000 МБ.

Вигравайте свій приз у шаховій вікторині разом із компанією «Інтертелеком»!

Новини і прес-релізи