Новини

08.04.2014 15:02
«Інтертелеком» прийняв участь у Всеукраїнській Студентській Олімпіаді з «Радіотехніки»
1-4 квітня у м. Вінниця на базі Національного технічного університету відбувся фінал Всеукраїнської Студентської Олімпіади з «Радіотехніки».

6-й рік поспіль олімпіада об'єднує талановитих студентів вищих навчальних закладів з усієї України, радіоаматорів, людей творчих, які технічно розвиваються.

Національний 3G оператор «Інтертелеком» підтримав олімпіаду і став головним спонсором проекту. Всі переможці отримали від компанії брендовані високошвидкісні USB - модеми, Wi -Fi роутери з безкоштовним підключенням до 3G Інтертелеком - високошвидкісного бездротового інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Це дозволить призерам використовувати Всесвітню мережу для розширення свої знань у будь-якому куточку нашої країни.

Цього року, незважаючи на важкі суспільно-політичні події в державі, на студентське інтелектуальне змагання прибула значна кількість учасників - 32 студента з 10 провідних вищих навчальних закладів України. Олімпіада проводилася у формі індивідуального змагання, шляхом вирішення теоретичних завдань з п'яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки.

Родзинкою цьогорічної олімпіади радистів стала реєстрація рекордів України за номінаціями «Колекція» і «Розмір». Зафіксовано рекордну кількість фігур з радіодеталей і радіоелементів - 100 штук. А також найбільший за розміром діючий макет паяльника довжиною 175,5 сантиметрів.

«Компанія «Інтертелеком» завжди готова сприяти розвитку талановитої молоді. Адже саме вона - майбутнє нашої країни, а в умовах сьогоднішніх суспільно-політичних реалій, орієнтація молодого покоління на творчий і розумовий розвиток є завданням першорядної важливості, - зазначив головний менеджер Вінницького регіонального відділення Геннадій Паламарчук. - А особливо приємно було підтримати радіотехнічну олімпіаду, бо її учасники стануть професійної елітою радіоінженерії, майбутнім телеком-ринку. І можливо, що хтось із них поповнить ряди професіоналів нашої компанії».

 

 

_AVM6536-1.JPG  
IMG_6533.JPG
     
_AVM6552-1.JPG   _AVM6583-1.JPG

 

Новини і прес-релізи