DETI-760х290-ua.jpg

З перших років існування компанія займається благодійністю. Послугами зв'язку оператора «Інтертелеком» на пільгових умовах сьогодні користуються дитячі будинки, школи-інтернати, медичні установи та інші громадські організації.

В межах благодійної програми «Твори Добро з Інтертелеком», відбувається збір коштів на надання допомоги тяжкохворим дітям з онкозахворюваннями. Партнером даної ініціативи є благодійний фонд «Пчелка». У 2015 році ми відзначили шестиріччя спільної роботи з надання допомоги нужденним.

На сьогоднішній день в БФ «Пчелка», за допомогою програми «Твори Добро з Інтертелеком», було перераховано понад 35 тисяч гривень.

З 1 червня 2016 року Інтертелеком співпрацює з благодійним фондом «Таблеточки» в рамках проекту «Допомагати легко!». Кожен абонент може перерахувати кошти для купівлі медикаментів для дітей з онкологічними захворюваннями, натиснувши кнопку «Допомогти» в особистому кабінеті.

Оператор «Інтертелеком» відкритий для співпраці з благодійними організаціями та державними структурами, діяльність яких спрямована на допомогу соціально незахищеним та малозабезпеченим верствам населення.

Ми переконані, що спільними силами бізнесу, неурядових організацій і держави, виведемо нашу країну на шлях економічно сталого, екологічно безпечного та інтелектуально-культурного розвитку.

Наші проекти


Допомагати легко з Інтертелеком!

1 червня – День захисту дітей і початок співпраці Інтертелеком з благодійним фондом «Таблеточки» в рамках нового проекту «Допомагати легко».

Допоможемо дітям Разом!

pchelka-150.png

Благодійний проект «Твори добро з Інтертелеком» (у співпраці з БФ «Пчелка»)

Оператор «Інтертелеком» запрошує всіх абонентів взяти участь у благодійній програмі «Твори добро»!

Кожен з вас може перерахувати зі свого рахунку п'ять гривень на допомогу тяжко хворим дітям, зателефонувавши на спеціальний короткий номер *7575.

2015

dari-dobro-4-1.jpg

20/08

Благодійний фестиваль «Даруй добро» - 2015 з «Інтертелеком»

20 серпня в Одесі при офіційній спонсорській підтримці «Інтертелеком» відбувся третій святковий концерт міжнародного благодійного фестивалю «Даруй добро».

Учасники та гості заходу отримали безліч яскравих вражень і позитивних емоцій. Діти зі своїми батьками брали участь у творчих майстер-класах та конкурсах, запускали повітряні кулі, влаштовували свято морозива і навіть кулінарний поєдинок: батьки проти зірок-учасників проекту.

sots_proyekt_Odessa-150.jpg

02/06

До дня захисту дітей «Інтертелеком» подарував інтернет-доступ 22 дитячим будинкам

Традиційно до Дня захисту дітей 1 червня оператор забезпечив безкоштовним 3G інтернетом або доступом за технологією Wi-Fi дитячі будинки, школи-інтернати та реабілітаційні центри.

olimpiada-informatsionnie-tekhnologii-sumy.jpg

10/03

«Інтертелеком» допоміг визначити найрозумніших школярів у сфері інформаційних технологій

Національний 3G оператор «Інтертелеком» за підтримки Міністерства освіти і науки України виступив партнером учнівських олімпіад з інформаційних технологій в 17 областях країни.


2014
dari-dobro-08-14-150.jpg

20/08

«Даруй добро!» разом з «Інтертелеком»: спонсорство благодійного фестивалю

20 серпня 2014 у м. Одеса відбувся щорічний благодійний концерт «Даруй добро», головним спонсором якого виступив оператор «Інтертелеком».

2012
elochka-06-12-150_1.jpg

01/06

Забезпечення новітніми телекомунікаційними послугами освітніх установ у всіх регіонах України

До дня захисту дітей оператор «Інтертелеком» забезпечив 26 дитячих спеціалізованих освітніх установ (дитячих будинків, інтернатів та спеціалізованих корекційних освітніх установ) у всіх регіонах України високошвидкісним 3G інтернет-доступом за технологією EVDO Rev.A і голосовим зв'язком з прямим обласним або районним номером.