Новини

10.03.2015 10:42
«Інтертелеком» допоміг визначити найрозумніших школярів у сфері інформаційних технологій
Національний 3G оператор «Інтертелеком», за підтримки Міністерства освіти і науки України, виступив партнером учнівських олімпіад з інформаційних технологій у 17 областях країни.

Дана ініціатива є частиною соціального проекту компанії з підтримки освіти молодого покоління.

Учасниками обласного етапу олімпіад з ІТ станли понад 1500 старшокласників, що здобули перемогу в районних олімпіадах.

За підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, компанія «Інтертелеком» провела урочисте нагородження переможців - фіналістів Всеукраїнського конкурсу.

Учасники, які набрали найбільшу кількість балів, отримали у подарунок мобільні Wi-Fi роутери c 1 роком безлімітного інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Учням, які зайняли другі місця, вручили корисні девайси - портативні батареї резервного живлення. Решта учасників олімпіади, які посіли призові місця, отримали подарункові сертифікати на акційну купівлю пристроїв оператора «Інтертелеком» та 6 місяців безлімітного 3G інтернету у подарунок.

В ході проекту також були проведені пізнавальні семінари щодо розвитку інформаційних технологій в Україні. Старшокласники ознайомились з унікальними технологіями з надання послуг зв'язку третього покоління, що впроваджуються оператором «Інтертелеком».

«Учасники олімпіади з інформаційних технологій - це ті талановиті діти,  які стануть майбутнім українського ІТ-бізнесу, тому для нас вкрай важливо підтримати їх на шляху становлення та зміцнення знань та вмінь, - сказав генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Акулов. - Надихнути молодь бути кращими і досягати успіху на обраному професійному шляху - ось та мета, яку ми ставили перед собою, підтримуючи даний проект».

Начальник відділення змісту позашкільної освіти Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Олена Артеменко: «Мета учнівських олімпіад - розвиток інтелектуального і творчого потенціалу обдарованої молоді, надання їй підтримки в самореалізації. Від того, що ми зараз вкладемо в молоде покоління, залежить майбутнє нашої країни. Приємно, що представники сфери бізнесу не залишаються осторонь від виховання та заохочення талановитих учнів».

Новини і прес-релізи