Новини

21.08.2015 15:36
Благодійний фестиваль «Даруй добро» - 2015 з «Інтертелеком»
Зробити свій внесок здатен кожен.

pchelka.png20 серпня в Одесі при офіційній спонсорській підтримці «Інтертелеком» відбувся третій святковий концерт міжнародного благодійного фестивалю «Даруй добро».

Сам фестиваль стартував днем ​​раніше - 19 серпня. Учасники та гості заходу отримали безліч яскравих вражень і позитивних емоцій. Діти зі своїми батьками брали участь у творчих майстер-класах та конкурсах, запускали повітряні кулі, влаштовували свято морозива і навіть кулінарний поєдинок: батьки проти зірок-учасників проекту.

Головною подією фестивалю став концерт, на якому вісімнадцятеро дітей з усієї України виступили на одній сцені з вітчизняними зірками. На благодійних засадах у проведенні концерту взяли участь екс-солістка групи «ВІА Гра» Ольга Романовська, солістка гурту Flёur Олена Войнаровська, одеська a-capella група DukeTime, народний артист України Георгій Делієв та більше десяти інших українських виконавців.

Яскраві номери і талант дітей, які зуміли перемогти онкозахворювання, глибоко чіпали всіх присутніх. Посмішки хлопців, що святкували свою головну перемогу, стали натхненням і надією для всіх, кому цей шлях тільки належить. «Інтертелеком» від душі привітав усіх юних учасників фестивалю та вручив їм подарунки.

У 2015 році співпраці «Інтертелеком» і благодійного фонду «Бджілка» виповнюється шість років. Системна підтримка таких проектів, як «Даруй добро», протягом декількох років втілила не одну заповітну дитячу мрію про життя, вільне від хвороб. Оператор нагадує, що допомагати - легко, і приєднатися може кожен. Дзвінок на короткий номер *7575 з номера «Інтертелеком» списує з рахунку 5 гривень на адресу благодійного фонду «Бджілка». На сьогоднішній день зусиллями наших абонентів на рахунок фонду перераховано вже більше 35 тисяч гривень.

 

Новини і прес-релізи