Новини

18.08.2014 12:20
"Даруй добро!" разом з «Інтертелеком»: спонсорство благодійного фестивалю
20 серпня 2014 у м. Одеса відбудеться щорічний благодійний концерт "Даруй добро!", Головним спонсором якого виступає оператор «Інтертелеком».

Щорічний Міжнародний фестиваль благодійності "ДАРУЙ ДОБРО" - музично-розважальний проект, де на одній сцені з професійними артистами з різних міст і країн виступають діти, які стали героями по життю! Діти, які пройшли лікування в відділеннях гематології та онкології, і хоробро побороли хворобу.

На концерт запрошені з різних міст України: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Рівне, Миколаїв - близько 100 дітей, вже побороли або ще які борються з онкозахворюваннями. Глядачі побачать 18 музичних номерів дітей-учасників разом з популярними артистами.

Свою згоду на участь в концерті дали: Аїда Ніколайчук - переможниця третього сезону української версії проекту «Х-Фактор», Ольга Романовська - екс-солістка поп-групи "ВІА Гра", вокальна група DukeTime, Віктор Романченко - учасник шоу «Х-Фактор . Революція », Олена Войнаровська - одна з вокалісток гурту Fleur, Елліна Білоус - співачка, композитор, продюсер та інші зірки шоу-бізнесу. Артисти відмовилися від своїх гонорарів і з легкістю погодилися виступити на підтримку хворих дітей.

Компанія «Інтертелеком» як головний спонсор виділила благодійний внесок для організації концерту, а також подарує всім учасникам Wi-Fi роутери Huawei EC 5321u-1 з необмеженим інтернет-трафіком. Пристрої підтримують технологію Rev B зі швидкістю передачі даних до 14,7 Мбіт / с.

Оператор «Інтертелеком» вже давно співпрацює з Благодійним фондом «Бджілка», організатором Щорічного фестиваль благодійності "ДАРУЙ ДОБРО". Цього року буде 5-річчя спільної роботи з надання допомоги нужденним. Саме стільки років спільного ініціативи компанії «Інтертелеком» і БФ «Бджілка» - акції «Твори Добро з Інтертелеком». Абоненти оператора можуть зробити благодійний дзвінок і тим самим здійснити пожертву на надання допомоги тяжкохворим дітям. На сьогоднішній день в БФ «Бджілка» абоненти оператора перерахували більше 30 тисяч гривень. Нагадаємо, зробити дзвінок просто: * 7575

«Особливе місце у громадській діяльності нашої компанії займає благодійна допомога. Щороку «Інтертелеком» виділяє певну частку свого бюджету для допомоги дітям, - зазначив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов. - Фестиваль благодійності "ДАРУЙ ДОБРО" - це свято торжества життя, життя дітей-переможців - сильних і мужніх, що зуміли побороти важкі недуги. Ці діти через багато що пройшли, і гідні всіх радостей життя та повноцінного дитинства. Компанія «Інтертелеком» рада допомогти в організації цього веселого свята для них. Хочу також висловити подяку нашим абонентам, які здійснюючи дзвінки, перераховували гроші для надання допомоги важкохворим дітям. Цей благодійний проект і ваша заслуга в тому числі »

Президент БФ «Бджілка» Олена Павленко прокоментувала: «Компанія« Інтертелеком »вже давно і плідно співпрацює з благодійним фондом« Бджілка ». Ми вдячні за проявлений інтерес і бажання брати участь у зміні життя дітей, яким по волі долі, пощастило менше, ніж іншим. Також величезне спасибі абонентам компанії "Інтертелеком" за проявлений інтерес до акції «Твори Добро з« Інтертелеком ». Саме поняття «благодійність» складається з великої кількості маленьких вчинків, іноді зовсім крихітних. І коли ці «крихти» збираються разом - дитина залишається жити. Спасибі вам за довіру! »

Новини і прес-релізи