Новини

02.06.2015 14:48
До дня захисту дітей «Інтертелеком» подарував інтернет-доступ 22 дитячим будинкам
Традиційно до Дня захисту дітей 1 червня оператор забезпечив безкоштовним 3G інтернетом або доступом за технологією Wi-Fi дитячі будинки, школи-інтернати та реабілітаційні центри.

Цього року у благодійному проекті «Твори добро разом з «Інтертелеком» брали участь 22 установи. Більше 2000 дітей тепер зможуть скористатися перевагами інтернет-доступу.

Швидкісний інтернет від «Інтертелеком» допоможе дітям у навчанні та пошуку корисної інформації в мережі. Щоб зробити користування інтернетом безпечним, адміністрації обраних установ надається послуга «Батьківський контроль, гнучке управління», що дозволяє захистити дітей від небажаного контенту.

Крім того, волонтери з числа співробітників компанії разом з компетентними педагогами провели яскраві розвиваючі майстер-класи в 10 дитячих будинках. Близько 250 дітей під керівництвом дорослих навчилися створювати різноманітні вироби своїми руками. Свято залишило дітям безліч яскравих емоцій.

Як соціально відповідальний оператор «Інтертелеком» вже шість років працює над інтернетизацією дитячих лікувальних та освітніх закладів. 98 установи у всіх областях України вже користуються безкоштовним інтернетом від «Інтертелеком». У кожному регіоні країни дитячі будинки, школи-інтернати, медичні установи та інші громадські, соціальні та благодійні організації користуються послугами зв'язку оператора на пільгових умовах.

«Інтертелеком» - оператор з активною соціальною позицією, яка спрямована на надання допомоги всім незахищеним верствам суспільства. Розвивається волонтерський рух компанії та її соціальні ініціативи і надалі будуть спрямовані на покращення якості життя підростаючого покоління - не тільки до святкових дат, але й на повсякденній основі.

Дізнайтеся більше про благодійну програму «Твори добро разом з« Інтертелеком »!

 

Новини і прес-релізи