Аутентифікуйте особистість користувача за допомогою голосової автентифікації та забезпечте безпеку даних своїх клієнтів. Налаштуйте послугу генерації за допомогою пропущених дзвінків або аудіо повідомлень для користувачів протягом 10 секунд. Надішліть нам Ваш номер, а ми подбаємо про все інше.

Існують два види двофакторної аутентифікації: за допомогою пропущеного дзвінка або аудіо повідомлень.

Швидка та безпечна двофакторна автентифікація користувача за допомогою пропущеного дзвінка.

Вишліть код авторизації під виглядом номера телефону, пропущеного дзвінка.

Платформа автоматично генерує номери і проводить пропущені дзвінки аутентифікації користувача. Проведіть легкі налаштування, безпечну та рентабельну послуги 2ФА. Пропущений дзвінок для аутентифікації користувачів в будь-якій точці світу.


Двофакторна автентифікація за допомогою аудіо повідомлень є найбільш захищеною і забезпечить додатковий рівень захисту, який значно знизить шанси злочинця на успіх. Надсилайте PIN-коди аутентифікації своїм користувачам, незалежно від розташування за допомогою дзвінків.

Для голосової двофакторної аутентифікації додайте послугу озвучення тексту в стандартний процес двофакторної аутентифікації, що дозволить проводити обдзвони та доставляти PIN-коди аутентифікації користувачам за допомогою аудіозапису.Переваги

  • Економія: Двофакторна автентифікація дешевше SMS у 5 разів
  • Швидкість: Дзвінок надходить протягом 10 секунд після запиту
  • Універсальність: Дзвінки надходять абонентам по всьому світу незалежно від оператора
  • Гнучкість: можливість налаштування інтервалу та часу життя послуги


Як підключити послугу?

Для підключення послуги, зв'яжіться з корпоративним менеджером.