З кожним роком мобільні платіжні системи і хмарні сервіси набирають все більшу популярність. І практично в кожному з них використовуються персональні дані абонентів: номери телефонів, банківських карток, пін-коди та паролі. Питання збереження інформації, яке раніше було актуальне в основному для бізнесу, тепер гостро постає і перед рядовими користувачами.

Оператор «Інтертелеком» вже понад 14 років надає послуги зв'язку в стандарті CDMA, який є найбільш безпечним з усіх відомих стандартів зв'язку в світі. Таким чином, особисті і корпоративні дані абонентів компанії максимально захищені завдяки самому стандарту CDMA.

Інфографіка про стандарти зв'язку

CDMA_new_u1.jpg

CDMA_new_u3.jpg

Оператор «Інтертелеком» пропонує вигідні тарифні плани для використання безпечного голосового зв'язку і передачі даних в мережі інтернет. Безлімітне спілкування всередині мережі та на міські номери, швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с

Підключити вибрану пропозицію можна на будь-який пристрій, яке підтримує стандарт CDMA. Широкий вибір таких пристроїв сьогодні представлений в продукції компаній Apple, Samsung, HTC, Huawei і т. д.