З кожним роком мобільні платіжні системи і хмарні сервіси набирають все більшу популярність. І практично в кожному з них використовуються персональні дані абонентів: номери телефонів, банківських карток, пін-коди та паролі. Питання збереження інформації, яке раніше було актуальне в основному для бізнесу, тепер гостро постає і перед рядовими користувачами.

Оператор «Інтертелеком» вже понад 14 років надає послуги зв'язку в стандарті CDMA, який є найбільш безпечним з усіх відомих стандартів зв'язку в світі. Таким чином, особисті і корпоративні дані абонентів компанії максимально захищені завдяки самому стандарту CDMA.

 

Інфографіка про стандарти зв'язку

 

Intertelecom_CDMA_01_1.jpeg 

 

Стандарт зв'язку CDMA (Code Division Multiple Access) колись розроблявся і впроваджувався у військових цілях, але був розсекречений в 80-х роках ХХ століття і став широко використовуватися по всьому світу. Від військового минулого CDMA «успадкував» всі переваги в частині захищеності зв'язку зокрема, вбудований алгоритм кодування сигналу.  

 

Intertelecom_CDMA_02_2.jpeg

 

Завдяки стандарту CDMA  дані абонентів «Інтертелеком» перебувають у повній безпеці під надійним захистом. На сьогоднішній день оператор «Інтертелеком» є національним 3G оператором і надає послуги голосового зв'язку і 3G інтернету на території понад 14 тисяч населених пунктів у всіх областях країни, основних шляхів автомобільного та залізничного сполучення.

 

Intertelecom_CDMA_03_3.jpeg

 

Оператор «Інтертелеком» пропонує вигідні тарифні плани для використання безпечного голосового зв'язку і передачі даних в мережі інтернет. Безлімітне спілкування всередині мережі та на міські номери, швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с і найкраща територія покриття в Україні — підберіть оптимальний варіант для користування.

Підключити вибрану пропозицію можна на будь-який пристрій, яке підтримує стандарт CDMA. Широкий вибір таких пристроїв сьогодні представлений в продукції компаній Apple, Samsung, HTC, Huawei і т. д.