3G інтернет

Залишайтеся в режимі онлайн де б ви не були з 3G інтернетом від «Інтертелеком». Швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с, найкраща територія покриття в Україні та вигідні збалансовані тарифи — підберіть оптимальний варіант для користування на своєму пристрої.

Абсолютний безліміт. «Інтертелеком» пропонує тарифні плани без обмежень по швидкості або трафіку, а також надає оптимальне співвідношення вартості та пакетних мегабайт на високій швидкості — кращий 3G інтернет на найбільш вигідних умовах в Україні.

Один інтернет для всіх пристроїв. З унікальним мобільним Wi-Fi роутером від «Інтертелеком» можна роздавати 3G інтернет на декілька гаджетів з підтримкою Wi-Fi і використовувати одну тарифну пропозицію для всіх пристроїв — від смартфону до стаціонарного комп'ютеру.

Підключити вибрану пропозицію можна на будь-який пристрій, що підтримує стандарт CDMA. А найшвидший 3G-старт доступний з коробковим рішенням від «Інтертелеком» — замовте в один клік і почніть користуватися.


Тарифи

Інтернет на день

Інтернет на місяць

Регіональні тарифи

Для Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Луганської областей.


Найширше покриття 3G в Україні