Корпоративне волонтерство - це в першу чергу можливість зробити активний внесок у розвиток українського суспільства в рамках соціальної позиції оператора «Інтертелеком». Спираючись на корпоративні цінності компанії, ми розвиваємо благодійні проекти та волонтерські акції в декількох пріоритетних напрямках: екологія, освіта, допомога незахищеним верствам населення, спортивне виховання.

Волонтерський рух в нашій компанії існує не так давно. Як правило, це разові акції, але кожен співробітник має змогу виступити з ідеєю соціального чи благодійного проекту.
Одним з яскравих прикладів реалізації проекту корпоративного волонтерства, на сьогоднішній день, можуть послужити акції з нагоди 1 червня - Дня захисту дітей. Щорічно ми даруємо подарунки дітям і беремо участь у святкових виставах.

З 2015 року волонтери нашої компанії активно сприяли співтовариствам любителів велоспорту України. Ми надаємо технічну підтримку організаторам, забезпечуємо координаційну роботу, використовуємо унікальну систему обліку часу проходження дистанції учасниками пробігів.

Ми плекаємо глибоку впевненість у тому, що ініціативи волонтерів компанії «Інтертелеком» сприятимуть розвитку громадянської свідомості, атмосфери всебічного співробітництва та поліпшенню якості життя українського суспільства в цілому.

 

Наші проекти

2015

   
sots_proyekt_Odessa-150.jpg   

02/06

До дня захисту дітей «Інтертелеком» подарував інтернет-доступ 22 дитячим будинкам

Традиційно до Дня захисту дітей 1 червня оператор забезпечив безкоштовним 3G інтернетом або доступом за технологією Wi-Fi дитячі будинки, школи-інтернати та реабілітаційні центри.

2012

elochka-06-12-150_1.jpg
 
 

01/06

Благодійний проект до Дня захисту дітей від оператора «Інтертелеком»

Оператор «Інтертелеком» забезпечив 26 дитячих спеціалізованих освітніх установ (дитячих будинків, інтернатів і спеціалізованих корекційних освітніх установ) у всіх регіонах України високошвидкісним 3G інтернет доступом за технологією EVDO Rev.A і голосовим зв'язком з прямим обласним або районним номером.

2009

soc-poziciya-150-131.jpg
 

25/12

Активна соціальна позиція - один з принципів діяльності компанії «Інтертелеком»

З перших років існування компанія займається добродійною діяльністю в самих різних областях і реалізує ряд добродійних проектів.