Новини

01.06.2012 16:55
До дня захисту дітей оператор «Інтертелеком» реалізував соціальний проект щодо забезпечення новітніми телекомунікаційними послугами освітніх установ у всіх регіонах Україніи
Оператор «Інтертелеком» забезпечив 26 дитячих спеціалізованих освітніх установ (дитячих будинків, інтернатів і спеціалізованих корекційних освітніх установ) у всіх регіонах України високошвидкісним 3G інтернет доступом за технологією EVDO Rev.A і голосовим зв'язком з прямим обласним або районним номером.

«До Дня захисту дітей ми забезпечили сучасними телекомунікаційними послугами спеціалізовані дитячі освітні установи в усіх регіонах України. Оператор «Інтертелеком» завжди відкритий для соціальних ініціатив державних і некомерційних організацій із забезпечення телекомунікаційними послугами тих верств населення, які максимально гостро потребують в них.

Важливість спілкування і комунікації в навчанні, вихованні в процесі соціалізації підростаючого покоління складно недооцінити.

І сьогодні, 1 червня 2012 року, я хочу подякувати керівникам установ, які взяли участь в даному проекті за надану можливість оператору «Інтертелеком» внести свій внесок у поліпшення ситуації в суспільстві, а найголовніше покращити життя підростаючого покоління України», - зазначив генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

 

Завідуюча кафедри педіатрії № 2 Вінницького Національного Медичного Університету ім. М.І.Пирогова, клінічною базою якої є Вінницька обласна дитяча лікарня, доктор медичних наук, професор Дудник Вероніка Михайлівна: «Колектив кафедри виконує роботу по наданню медичних послуг для дітей в педіатричному відділенні Вінницької обласної дитячої лікарні. В нинішній час активного розвитку високошвидкіснипровідних технологій ТОВ «Інтертелеком» - перший національний CDMA оператор встановив на кафедрі педіатрії точку доступу Wi-Fi. Дане обладнання значно поліпшить якість надання лікувальних послуг для дітей, а також дозволить отримати майбутнім фахівцям в області педіатрії більш якісне навчання з найвищим результатом навченості. Хочеться щиро подякувати компанії ТОВ «Інтертелеком» за установку точки доступу Wi-Fi з наявністю достатньої кількості трафіку інтернет 30 000 МБ при відсутності щомісячної абонентської плати».

 

bahchevan.jpg

 

Директор спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів м. Вінниця, Бахчеван Ірина Олексіївна: «Хочеться щиро подякувати компанії ТОВ «Інтертелеком» за допомогу в телефонізації школи. В нинішній час активного розвитку бездротових технологій ТОВ «Інтертелеком» - перший національний CDMA оператор забезпечив школу мобільним бездротовим телефоном Alcatel OT-S211C c достатньою кількістю безкоштовних хвилин на дзвінки на місцеві міські номери в кількості 500 хвилин і відсутністю щомісячної абонентської плати. Керівництво школи і діти дуже вдячні компанії за розуміння і підтримку, а також соціальну орієнтованість в роботі ». 

vin-22.jpg

 

 

Адміністрація і вихованці дитячого будинку № 1 м. Дніпропетровська: «У дитячому будинку № 1 виховуються діти від 7 до 18 років. Чудово, що останнім часом дуже розвинений волонтерський рух в допомогу дітям-сиротам. Важливо, щоб діти в дитячому будинку не були нічим не обмежені, а також, як і діти, що живуть в сім'ях мали все необхідне для існування в соціумі. Хочеться сказати величезне спасибі адміністрації та співробітникам оператора «Інтертелеком» за подарунок, який вони піднесли нашим вихованцям. Маючи такий мобільний телефон діти зможуть спілкуватися зі своїми друзями, родичами. Сподіваємося, що цей мобільний зв'язок дасть можливість і адміністрації більш оперативно вирішувати різні проблеми, що стосуються оформлення необхідних документів (збереження житла за дітьми, оформлення пенсії та аліментів і т.д.). Величезне спасибі хочеться сказати всім, хто не байдужий до долі дітей, які виховуються в дитячих будинках. Нехай і цим дітям супроводжує в житті щастя і удача».


dnepr.jpg

 

 

Директор Донецької школи-інтернату № 4 Погожих Тетяна Миколаївна: «У Донецькій загальноосвітній школі - інтернат № 4 для розумово відсталих дітей навчаються діти з першого по дев'ятий класи. Щорічно в школі навчається до 165 дітей. Кожен рік ми випускаємо з атестатом 20 дітей. У нашій школі діти з четвертого класу отримують робочі спеціальності в навчальних майстернях: столярної, швейної, штукатурно-малярної, взуттєвої. Ці знання, вміння та навички, отримані в школі, учні демонструють на практичних заняттях.Також в нашій школі проводяться корекційні заняття з соціально-побутовим орієнтиром, вони формують в учнів навички самообслуговування, ведення домашнього господарства, орієнтацію в навколишньому середовищі. Для даних дітей необхідна різна інформація, а доступ в Інтернет допоможе нашим дітям отримати великий обсяг різноманітної інформації. Дякуємо за надану можливість підключитися до бездротового Інтернету, завдяки Wi-Fi можна вирішити питання про дистанційне навчання дітей через Інтернет в літні канікули, а також налагодити спілкування дітей з батьками під час навчального року. Дитина хоче спілкуватися і треба підтримувати це бажання. Бажання спілкуватися допомагає розвитку наших дітей. Тому при наявності безкоштовної Wi-Fi зони в нашій школі будуть зекономлені гроші батьків та спонсорів».

 

doneck.jpg

 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Тетерівського дитячого будинку-інтернату Житомирської області Гладун Віра Сергіївна: «Довгий час для нашого будинку-інтернату було актуальним питання телефонізації медичного пункту. Через складності технічного характеру не було можливості вирішити цю проблему проведенням провідного телефону. Тому ми особливо вдячні компанії «Інтертелеком», яка допомогла нам у вирішенні цього питання. Особливо приємна така турбота в наші складні часи. Ми вдячні керівництву компанії за надану допомогу».

zhitom-2.jpg

 

Заступник директора з виховної роботи Запорізької школи інтернату № 2 Гиря Наталя Петрівна: «Наш навчальний заклад заснований в 1956 році як восьмирічна загальноосвітня школа-інтернат № 2. В установі навчаються діти із затримкою психічного розвитку, легкою розумовою відсталістю, помірною розумовою відсталістю. Вчать дітей кваліфіковані педагоги за спеціальними програмами. У школі-інтернаті створюються необхідні умови для отримання загальної освіти. З дітьми, які потребують особливої ​​уваги, працюють досвідчені фахівці: логопеди, психологи. Головною метою роботи навчального закладу є розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації, трудової адаптації учнів, виховання в них загальнолюдських цінностей. Учні школи-інтернату перебувають на повному державному утриманні, забезпечуються безкоштовним харчуванням, житлом, одягом, підручниками, медичним лікуванням. Для успішного оволодіння учнями навчальних програм створено відповідні умови. Просторі кабінети молодших класів, кабінет математики, соціально-побутової орієнтації, природознавства, комп'ютерний клас. Величезну роль у розвитку дітей вносить спілкування з друзями і рідними, які не можуть перебувати поруч - і сучасний світ дає цим діткам таку можливістю за допомогою мережі інтернет, а також простого зв'язку по телефону».

 

zaporog.jpg
 

 

Директор Івано-Франківської обласної загальноосвітньої школи-інтернату 1-3 ступеня Івано-Франківської обласної ради, Гаврилюк Наталія Іванівна: «На даний момент в Івано-Франківській обласній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей сиріт проживає 59 дітей. Для всіх них стіни цієї школи замінили батьківський дім. Звичайно, тепло материнського серця їм не замінить ніхто і ніщо. Але, зустрічаючись, розмовляючи, як з педагогами інтернату, так і з дітьми я відчуваю ту любов і турботу, які отримують діти. Звісно, матеріальною мішурою неможливо покрити в душах цих маленьких, але вже дорослих дітей, порожнечі. Але зробити їх життя більш цікавим і різноманітним - в наших силах. В класах та кімнатах зроблені ремонти. У багатьох класах є телевізор і комп'ютер, також комп'ютерами забезпечена шкільна бібліотека, а завдяки компанії «Інтертелеком», яка забезпечила нас доступом в мережу Інтернет наші діти отримають можливість отримувати нові знання та враження, спілкуватися з друзями та знайомими з усіх куточків нашої країни та світу».
 

ivanofr.jpg

 

Директор Мостищенскої спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-II ст. Київської області Василенко Наталія Борисівна: «Зараз потужним джерелом інформації в науковій та освітньо-навчальної сферах є Інтернет. У глобальній мережі електронні версії наукових і науково-популярних видань, розміщуються матеріали наукових конференцій, статті дискусійного характеру і т.д., швидше повідомляються новини, надаються коментарі, публікуються аудіо-та відеоматеріали. Знайомство з такими джерелами дозволяє вчителю і учню з'ясувати сутність і достовірність; зробити висновок про доцільність введення відповідного додаткового матеріалу у зміст загальної предметної освіти з метою її оновлення; придбати знання з наукової проблеми, достатніх для грамотного адекватного викладу матеріалу на рівні, адаптованому до можливості учнів , а також для надання компетентних відповідей на запитання учнів, визначити, в якому обсязі, в процесі викладу будь-якого розділу навчальної дисципліни, на якому уроці включення додаткового матеріалу буде найбільш прийнятим. Інтернерт - технології займають все більшу увагу в реалізації практичних завдань в освіті. Кількість освітніх інтернет-ресурсів постійно зростає. Це вимагає об'єднання зусиль зі створення відповідної освітнього середовища, у вигляді інформаційного ресурсу, здатного забезпечувати інформаційну, комунікаційну та дослідницьку складову. Комп'ютер сприяє розвитку самостійності і творчості загальної обдарованості і творчих здібностей учнів, формування додаткових знань, забезпечує допомогу в діяльності вчителя на уроці і в процесі підготовки до нього. А все це разом дає можливість покращити якість навчання в школі».


kiev.jpg

 

Директор Кіровоградського соціального гуртожитку Симуляк Олег Романович: «Кіровоградський соціальний гуртожиток для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за час своєї роботи допоміг стати на ноги більш ніж 100 молодим людям, позбавлених батьківського піклування. Ми не тільки даємо притулок цим дітям, ми намагаємося підготувати їх до самостійного життя, дати їм максимум можливостей для розвитку. Завдяки Вашому подарунку ми можемо забезпечити наших вихованців тим, чого вони давно просили - доступом в інтернет. Тепер наші діти зможуть розширити межі спілкування, отримати доступ до навчальних матеріалів, побачити розмаїття світу з Вашою допомогою. Спасибі!»
 

  kirov.jpg

 

Директор Луганського обласного дитячого будинку № 1 Кушнір Євген Ярославович: «В Луганському обласному дитячому будинку № 1 знаходиться на вихованні 52 дитини віком від 6 до 15 років з 16-ти районів Луганської області. Навчальний процес забезпечують 23 педагога. Однією з основних задач педагогічного складу є підготовка вихованців до повноцінної і ефективній участі в суспільному і професійному житті, яка зараз неможлива без використання інноваційних технологій. Для цього необхідна організація вільного доступу вихователів до інформаційних ресурсів через мережу інтернет. Також проводяться спеціальні майстер-класи для педагогів по техніці використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі. Дітям же інтернет дарує радість спілкування, дає можливість розвиватися і пізнавати нове. До дня захисту дітей дитячому будинку подаровано 10 нетбуків і організація WiFi зони виявилася дуже до речі».
  
lugansk.jpg

Директор КУ «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» Волинець Л.І.: «У Луцькому навчально-реабілітаційному центрі Луцької міської ради вчаться діти з порушенням функції мови, зору, опорно-рухового апарату. На сьогоднішній день в Центрі 186 дітей, з них 117 - інваліди дитинства. Центр дає можливість дітям не тільки отримувати освіту, а й проходити певну фізичну, психологічну реабілітацію. Фахівцям, які працюють в Центрі, необхідний постійний доступ до вивчення вітчизняного та міжнародного досвіду по роботі з дітьми з особливими потребами, до актуальної інформації про існуючі методики лікування тих чи інших порушень і психологічних відхиленнях, і т.п. На сьогоднішній день, доступ в Інтернет повноцінно дає можливість отримувати всю необхідну інформацію, проводити спілкування з колегами по Україні, працювати з методичними розробками і багато іншого».

luck.jpg

 


Завідувач ДНЗ № 15 "Пролісок" м. Стрий, Львівської області Рванцова Олександра Степанівна: «У притулку м. Стрий виховуються діти від 2 до 16 років. У закладі вони живуть весь час, ходять в школу, тут і проходять їхні канікули. Кожна дитина потребує спілкування з друзями. Тому неодноразово інтернет ставав їхнім другом. Часто дітям потрібно писати реферати, повідомлення, виступи, а допомогти їм зможе доступ до інтернету. Тому завдяки інтернету можна налагодити спілкування дітей, розширити їх знання при меншій витраті часу. Вони можуть підтримувати зв'язок з дітьми з якими потоваришували в ДЦ "Артек" і "Молода гвардія", де наші вихованці їздять оздоровлюватися. Бажання спілкуватися допомагає їм жити, весело проводити дозвілля, тому це натхнення потрібно підтримати. У закладі діти сироти, позбавлені батьківського спілкуванні є й такі, батьки яких опинилися в складних життєвих ситуаціях. Тому при наявності безкоштовного інтернету в інтернатних групах будуть заощаджені гроші».

 

lvov-2.jpg
 

 

Директор Миколаївської СЗОШ-інтернату № 3 Руденко Світлана Анатоліївна: «У школі-інтернаті навчається 98 учнів з легкою розумовою відсталістю та фізичними вадами. З них: 10 дітей - сироти та позбавлені батьківських прав, 18 - діти-інваліди, 25 - з багатодітних та 7 - з малозабезпечених сімей. Їх навчають і виховують 50 педпрацівників (5 вчителів «вищої категорії», 3 - «старший учитель», 2 - «учитель-методист», 1 - молодий спеціаліст). Для нас багато в чому вирішить проблему бездротового зв'язку телефон від компанії ТОВ «Інтертелеком». Це можливість надати дітям більше часу для спілкування з батьками. Для своєчасного виклику екстрених служб і рішення різного роду питань. Особливо приємно усвідомлювати, що за такої нестабільної економічної ситуації в нашій країні, є люди здатні розуміти проблеми інших. Підтримувати, давати шанс і надію на те, що незалежно хто ти і звідки - у тебе є можливість рости повноцінним життям і бути на зв'язку зі своїми друзями, рідними та близькими!»

 

  nikol2.jpg

 

 

Директор Одеської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 91 для глухих дітей Малий Віктор Миколайович: «Швидкісний інтернет сприяє організації віддаленого спілкування глухих через Інтернет, адаптуванню навчального процесу, навчання на курсах і в ВУЗах із застосуванням дистанційних технологій. Для наших дітей - це можливість швидко вчитися, пізнавати світ сучасних технологій, не поступаючись дітям з інших шкіл. Створення Wi-Fi зони розширює можливості кожного, створює умови мобільності нашим учням. Для глухих дітей - це вікно в Світ контактів, Світ знань.»

odess.jpg

 

odesa-podyaka.jpg

Директор Полтавської загальноосвітньої школи - інтернату № 2 I-III ступенів ім. Н.К. Крупської Ключінська А.В.: «В Полтавській загальноосвітній школі - інтернат № 2 I-III ступенів ім. Н.К. Крупської Полтавської обласної ради з моменту відкриття з 1962 року отримали освіту понад 20 000 дітей сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків. На даний момент в школі виховується 210 дітей. Діти живуть тільки на території Інтернату, за межі школи виходять тільки під наглядом викладачів. Спілкування для дітей є невід'ємною частиною виховання і навчання дітей і доступ до мережі Інтернет від компанії Інтертелеком нагоді кожному з них учнів. Завдяки безпровідної системи роботи вашого обладнання наші викладачі зможуть користуватися доступом в Інтернет не тільки в класі інформатики, а й на будь-яких інших уроках.»

 

 poltav.jpg

 

Директор «Комунальної організації Острозької Дитячо-Юнацької спортивної школи» Рівненської області Озимковский В. В.: «В Острозькій дитячо-юнацькій спортивній школі займаються 146 дітей. В основному, це діти з районного центру - м.Острог, але також є і з сіл Острозького району. Школа дає можливість займатися дітям 1-11 класів такими видами спорту як футбол, баскетбол, волейбол, бокс. В найближчому майбутньому планується організувати заняття з баскетболу. Вихованці школи беруть участь у змаганнях не лише районного, обласного значення, а й виїжджають до Польщі. У свою чергу, доступ в Інтернет дасть можливість черпати інформацію про методики занять, про новини спортивних подій в області, в Україні, спілкуватися учням школи з однолітками інших спортивних шкіл, а також підтримувати стосунки з колегами в «братніх» містах Польщі.»


rovno.jpg

 


Директор Комунального закладу «Севастопольський будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки» Орєхова Ангеліна Іванівна: «У "будинку дитини" піклуються про дітей з порушенням ЦНС. Наш заклад піклується про дітей, які мають батьків так і без таких. Надання доступу до послуг інтернету дозволять нам розширити можливості пошуку меценатів, дізнаватися про нові методи лікування, проведення конференцій з порушення ЦНС. Керівництво закладу висловлює величезну подяку компанії "Інтертелеком" за надану можливість. Так як будь-яка надана допомога може виявитися "вирішальною".»

 sevastop.jpg

 


Головний лікар Хрипун Олександр Якович, директор Будинку дитини «Ялинка», м . Сімферополь: «Станом на 20/05/12г на вихованні в Будинку дитини знаходиться 105 дітей, з них 50%-діти-інваліди. З метою створення умов для гармонійного розвитку дітей з обмеженими фізичними можливостями та дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог Міністерство охорони здоров'я з 1994 року ініціювало питання щодо розширення площ установи. Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 509, розпочато виділення субвенції для реконструкції Будинку дитини «Ялинка». За період 2004-2007 р було виділено 7 млн ​​100 тис грн, з бюджету АР Крим 1млн 676 тис грн. Протягом 2010р отримано 6 млн грн на реконструкцію установи. В даний час побудовано і укомплектований сучасним обладнанням харчоблок, актовий зал для проведення загальних дитячих розвиваючих заходів, кабінети корекції. Спілкування по телефону дозволить спілкуватися дітям з родичами, чути голос близьких йому людей. Бажання спілкуватися допомагає йому долати труднощі в лікуванні. Колектив лікарів і вихователів цілодобово зможе додзвонитися в екстрені служби, служби надання лікарської допомоги фахівцями за спеціалізацією захворювання дитини. Тому наявність безпровідного телефону в Будинку дитини дозволить заощадити гроші на послуги зв'язку бюджетної установи.»

 

 elochka.jpg

 

Директор дитячого будинку ім. С.П.Супруна Рудика Любов Вікторівна: «Колектив дитячого будинку вдячний ТОВ« Інтеретелеком », за надання шефської допомоги з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, проведення Інтернету до групи вихованців відкриє їм широкі можливості в пошуку різноманітної інформації, необхідної для поглиблення отриманих знань, спілкування з однолітками.»
 
sumi-2.jpg 

 

 

Директор дитячого будинку «Пресвята родина» благодійного фонду Карітас, отець Андрій Марчук: «Кожен день боремося за те, щоб наші діти мали все те, що мають діти у звичайних семях. Повірте, це дуже важко, так як від держави, не отримуємо жодної копійки. Спасибі вам, за подарунок (Wi-Fi комплект), дай вам Бог здоров'я, довгих років процвітання компанії «Інтертелеком».

presvyata_rodina.jpg

 

Директор комунального закладу "Богодухівський спеціальний навчально - виховний комплекс" Харківської обласної ради Хованова Олена Анатоліївна: «На сьогоднішній день в комунальному закладі «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» навчається 113 учнів. До цього дня діти не мали можливості скористатися доступом в інтернет, а деякі зовсім і не знали що це таке. Завдяки наявності безкоштовної Wi-Fi зони в приміщенні навчально-виховного закладу учні мають можливість поспілкуватися з друзями через соціальні мережі, дізнатися багато нового і корисного завдяки наявності мережі інтернет. Мета діяльності нашого комплексу - це перш за все виховати людину, здатну створити своє особисте життя гідним і успішним! Основними завданнями колективу є: - створення сприятливих умов, максимально наближених до домашніх, для організації життя і розвитку дітей, оточення кожного вихованця турботою і увагою, - корекція недоліків розумового і фізичного розвитку учнів у процесі навчання і виховання, сприяння досягненню їх максимальної самостійності та незалежності - надання допомоги вихованцям для своєчасного одержання необхідної освіти, підготовки їх до самостійного життя та працевлаштування, успішної інтеграції у суспільство.»

harkov.jpg 

 

Директор Комунального закладу «Херсонська загальноосвітня школа-інтернат1-3 ступенів ім. Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради» Микола Рудя: «Комунальний заклад «Херсонська загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ступенів ім. Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради "це заклад де навчається 240 вихованців від трьох до 18 років. Головна мета школи-інтернату - забезпечення якісної освіти відповідно до здібностей та індивідуальних можливостей дітей, зорінтованоі на їх ітеграцію в соціально-екологічне середовище. Школа працює над створенням успішного, комфортного простору системи психолого-педагогічної підтримки та захисту дітей, які сприяють особистісному зростанню, розвитку життєвої компетентності, адаптації в суспільстві. У закладі існує мультимедійний центр, обладнаний сучасною технікою. Відкрито інтерактивний клас, який працює на два кабінети, фізики і математікі.Тому ми маємо прекрасну нагогоду застосовувати комп'ютерні засоби учнем у навчально-виховному процесі. У школі створені всі умови для застосування новітніх технологій, оновлення методичної скриньки в електронному варіанті. Ми дуже вдячні товариству «Інтертелеком» за допомогу в органзацii бездротового інтернету в двох спальних корпусах для наших дітей».

 

 herson.jpg

 

Директор Корчунецької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Петра Панча Управління овіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Тернавській Віталій Броніславович: «У школі навчається 86 дітей з них 25 позбавлених батьківського піклування, 25 дітей з малозабезпечених сімей, які постійно знаходяться в навчальному закладі. Під час росту науково-технічного прогресу і активного розвитку високошвидкісних бездротових технологій ТОВ «Інтертелеком» встановив в комп'ютерному класі точку доступу Wi-Fi. Дане устаткування значно поліпшить якість навчання дітей, дозволить їм використовувати всі переваги вільного і необмеженого спілкування в мережі інтернет з однолітками з різних країн світу, а також значно підніме рівень навченості дітей та їхнього інтелектуального розвитку. Керівництво школи і діти щиро дякують компанію ТОВ «Інтертелеком» за установку точки доступу Wi-Fi з наявністю достатньої кількості трафіку інтернет 30 000 Мб при відсутності щомісячної абонентської плати .

 

hmelnick-2.jpg

 

Голова правління Черкаського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей що живуть з ВІЛ/СНІД» Стрижак Олена Віталіївна: «Наша організація надає послуги для людей, що постраждали в результаті епідемії ВІЛ/СНІД в Черкаському регіоні. Направляючи свої зусилля на задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих та інших інтересів ЛЖВ, яка грунтується на сприянні розвитку здорового способу життя, допомоги у подоланні залежності від алкоголю і наркотиків, поліпшені рівня життя людей, що живуть з ВІЛ/СНІД та їхнього близького оточення , формуванні толерантного ставлення суспільства до людей, що живуть з ВІЛ. Адвокація доступності діагностики і лікування ВІЛ/СНІД є одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. На сьогодні Черкаська область є одним з регіонів в Україні, найбільш ураженому епідемією ВІЛ/СНІД. На жаль кількість людей, серед яких є і ВІЛ-позитивні діти, неухильно зростає. Ми часто потребуємо допомоги небайдужих людей, так як наша організація благодійна та некомерційна, на жаль ми не маємо стабільного фінансування. Завдяки інтернету який виділив «Інтертелеком» наша організація зможе більш продуктивно і глобально знаходити спонсорів і людей, які готові надати благодійну допомогу для ВІЛ-позитивних дітей та дорослих.»

cherkass.jpg

 


В.о. директора школи-інтернату в м. Чернівці Семанюк Марина Костянтинівна: «Наша школа-інтернат недавно отримала статус «Багатопрофільній ліцей для обдарованих дітей» і з 1 вересня 2012 року тут будуть вчиться діти-сироти позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей з цілої області . Зараз у нас йдуть ремонтні роботи та облаштування кімнат для юних ліцеїстів. Тому подарунок від ТОВ «Інтертелеком» у вигляді Wi-Fi зони дуже до речі, так як підготовка і використання Інтернет в процесі навчання - норма для сучасного школяра або студента. Велике спасибі компанії «Інтертелеком».

chernov.jpg

 

  

Директор сімейного будинку «Нова сім'я» м. Ужгород Валентина Семенівна Червоноока: «Завдяки Інтернету діти відкривають для себе новий світ, отримують величезну кількість інформації, знайомляться і спілкуються, займаються творчістю. Вони стають більш проінформованими, більш розвиненими і отримують шанс домогтися успіху в житті - отримати престижну професію, знайти гідну роботу. - Ми вдячні компанії «Інтертелеком» за допомогу в оснащенні фонду доступом в Інтернет. Така діяльність, спрямована на підвищення рівня освіти, робить краще не тільки наше сьогодні, а й наше завтра, адже діти, які отримали кращу освіту, зможуть побудувати краще життя - для себе, для свого міста, для своєї країни!».

 

uzgorod.jpg

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.06.2012 16:55

    До дня захисту дітей оператор «Інтертелеком» реалізував соціальний проект щодо забезпечення новітніми телекомунікаційними послугами освітніх установ у всіх регіонах Україніи

Подальші новини:

Новини і прес-релізи