2015 рік


Medal-2014.jpg

Лютий 2015

Українці визнали «Інтертелеком» найкращим провайдером безпроводового інтернету в 2014 році. «Інтертелеком» знову підтвердив статус лідера споживчих уподобань, ставши лауреатом «Української народної премії».
favoryt-uspikhu-2015.png

Січень 2015

За результатами незалежного рейтингового дослідження споживчих переваг, проведеного в рамках щорічного Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні, Інтертелеком став Абсолютним Фаворитом Успіху - 2014 в номінації «Оператор стільникового зв'язку за технологією CDMA», а також Фаворитом Успішних Людей - 2014 в номінації і «Мобільний інтернет».


2014 рік

Квітень 2014

«Інтертелеком» став першим оператором в Україні, який надає своїм абонентам сервіси на базі протоколу IPv6. Національний 3G оператор України вибрав компанію Ericsson (NASDAQ: ERIC) для плавного переходу на протокол IPv6. Впровадження цього рішення забезпечить компанії «Інтертелеком» достатню продуктивність мережі для подальшого успішного нарощування абонентської бази, забезпечуючи кращі в своєму класі комунікаційні послуги для стаціонарного та мобільного зв'язку, а також послуги мобільного інтернету.

Березень 2014

Генеральний директор «Інтертелеком» Борис Акулов увійшов в 3-ку лідерів премії «Людина року 2013» в номінації «Менеджер року».
Престижною нагородою за видатні досягнення у сфері професійної та громадської діяльності щорічно відзначають найдостойніших представників української нації. Акулов Борис Миколайович, генеральний директор компанії «Інтертелеком», став фіналістом загальнонаціональної програми «Людина року 2013» в номінації «Менеджер року».

Березень 2014

«Інтертелеком» - кращий провайдер безпровідного інтернету за версією «Української народної премії».
Протягом 2013 року українці оцінювали кращих представників українського ринку товарів і послуг через народне онлайн-голосування на сайті проекту «Українська народна премія». Оператор «Інтертелеком» став переможцем в категорії «Кращий провайдер безпровідного інтернету», набравши найбільшу кількість балів. У голосуванні проекту взяло участь майже 300 тисяч осіб з усієї країни.

favorit-2013.png

Лютий 2014

«Інтертелеком» в четвертий раз підтвердив звання «Абсолютний Фаворит Успіху». Четвертий рік поспіль оператор «Інтертелеком» втримав абсолютне лідерство у щорічному конкурсі «Фаворит успіху» в номінації «Оператор стільникового зв'язку за технологією CDMA». Також за результатами голосування експертів за 2013 рік компанія вийшла на лідируючі позиції в номінації «Мобільний інтернет».

Лютий 2014

Технологія EV-DO Revision B + від «Інтертелеком» - життя на швидкості «Турбо». В 2014-му році компанія «Інтертелеком» відзначила 3х-річчя з моменту запуску національної мережі передачі даних за технологією EV-DO Revision B +, що забезпечує максимальний показник до 14.7 Мбіт/с.

2013

Грудень 2013

Комп'ютерний портал chip.ua у рамках щорічної премії CHIP AWARDS 2013 визнав кращим мобільним інтернетом - 3G Intertelecom. Сергій Антончук, головний редактор порталу, прокоментував нагороду так : «У 2013 році при визначенні лауреатів премії Chip AWARDS вперше окрім думки редакції враховувалась також думка читачів порталу chip.ua голосування на якому проходило протягом всієї осені. Що стосується номінації "Кращий мобільний інтернет", то тут як думка редакції, так і думка читачів порталу збіглися, віддавши перемогу 3G Intertelecom, який пропонує найкраще поєднання повноти покриття та швидкості з'єднання»

Липень 2013

Оператор «Інтертелеком» реалізував великий соціальний проект - подарував безлімітний 3G інтернет дитячим лікарням у всіх регіонах України. Компанія продовжує реалізацію проекту щодо забезпечення телекомунікаційними послугами соціально значущих дитячих установ. Співробітники 26 дитячих лікарень, пологових будинків, санаторіїв по всій території України отримали можливість доступу в інтернет без обмеження по трафіку.

2012 рік

Листопад 2012

Оператор «Інтертелеком» підключив до мережі мільйонного абонента. «Інтертелеком» є лідером CDMA сегмента телекомунікаційного ринку України і першим з CDMA-операторів в Україні підключив мільйон абонентів.

Жовтень 2012

Компанія «Інтертелеком» внесла свій внесок у створення сучасного комплексу охорони здоров'я і, що найголовніше, поліпшення соціального захисту населення міста Одеса. «Інтертелеком» виступив постачальником телекомунікаційних послуг та надав ряд унікальних рішень для реалізації проекту по впровадженню автоматизованої навігаційно-диспетчерської системи для служби швидкої медичної допомоги в місті.

Жовтень 2012

Постачальником телекомунікаційних послуг для реалізації проекту забезпечення відеоспостереження для парламентських виборів 2012 в сегменті віддалених населених пунктів виступила компанія «Інтертелеком». Оператор забезпечив 2163 виборчих дільниць у найвіддаленіших населених пунктах швидкісним мобільним доступом до мережі інтернет в селах, селищах і селах. Співробітники компанії за один місяць успішно впоралися із завданням організації онлайн відео, використовуючи технології бездротового доступу Wi-Fi і 3G CDMA.

Липень 2012

«Інтертелеком» реалізував великий соціальний проект по забезпеченню новітніми телекомунікаційними послугами освітніх установ у всіх регіонах України. Оператор забезпечив 26 дитячих будинків, інтернатів та спеціалізованих корекційних освітніх установ високошвидкісним 3G інтернет доступом за технологією EV-DO Rev.A і голосовим зв'язком з прямим обласним або районним номером, за що й отримав безліч листів з вдячністю, як від працівників, так і від учнів освітніх установ.


2011 рік

3g-turbo-white.jpg

Червень 2011

Вперше в Україні оператор «Інтертелеком» запустив найшвидший 3G інтернет в Україні на базі технології CDMA EV-DO Rev B на максимальній швидкості 14,7 Мбіт/с. Поліпшення технічних характеристик телекомунікацій дозволило абонентам оператора в мобільному режимі значно підвищити комфортність роботи в мережі Інтернет і отримати новітні можливості та сервіси бездротового Інтернету: онлайн TV високої якості, сервіси відеоконференцій і відеотрансляцій, обмін мультимедійним контентом та ін.

Березень 2011

Компанія «Інтертелеком» була нагороджена Міністерством транспорту та зв'язку України почесною грамотою за внесок у розвиток галузі зв'язку: за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі досягнення у розвитку сфери телекомунікацій та інформатизації і з нагоди 10-річчя з дня заснування компанії.

2010 рік

Favorit.jpg

Грудень 2010

Оператор «Інтертелеком» був номінований і став «Абсолютним Фаворитом успіху» у номінації «Оператор стільникового зв'язку в стандарті CDMA» у 2010 році. Діяльність міжнародного конкурсу «Фаворити Успіху» спрямована на визначення найуспішніших торгових марок українського ринку, стимулювання їх розвитку, підвищення рівня довіри та лояльності до торгових марок у споживачів.