SIP номер

Спілкуватися з друзями та родичами, діловими партнерами і колегами стає набагато простіше. Ваш номер Інтертелеком тепер завжди з вами. Для використання послуг оператора вам необхідно лише мати обладнання з можливістю підключення до мережі інтернет і програмне забезпечення.

Послуга дає нову можливість - приймати вхідні дзвінки і здійснювати дзвінки за вигідними тарифами незалежно від місця розташування. При використанні послуги «SIP номер» абонентський номер, який всі знають, залишається без зміни, що дає можливість приймати вхідні дзвінки «як у себе вдома» так і «на роботі». Зверніть увагу: з 20.10.14 діють тарифи на вихідні дзвінки в Україну за умови використанні послуги «SIP номер»  і визначення вашої IP-адреси за межами країни.


Додаткові можливості

Послуга дозволяє організувати та забезпечити голосовим зв'язком віддалені офіси, виробничі або торгові приміщення, де раніше не було можливості організувати зв'язок. Єдина вимога до віддаленого приміщення - це наявність інтернет-доступу з мінімальною швидкістю в прямому і зворотному каналі 90 Кбіт/с.

Тарифні пропозиції оператора дозволяють здійснювати дзвінки на міжнародний напрямок за вигідними і привабливими цінами.
 

Пристрої

На даний момент за допомогою послуги можлива організація голосового зв'язку на різних пристроях. Абонент може отримати голосовий зв'язок Інтертелеком на таких девайсах: ноутбуці та персональному комп'ютері, неттопі, нетбуці, планшетному комп'ютері, комунікаторі (смартфоні) з підключеною послугою передачі даних (незалежності від стандарту) і різними операційними системами (Android, iOS, Symbian, Windows Molibe 5.0 - 6.5, Windows Mobile 7, Bada та інші), мультимедійному плеєрі з операційною системою (iOS або Android) з можливістю підключення до мережі інтернет по Wi-Fi або організацією передачі даних, а так само підключити SIP обладнання провідних світових виробників (від простого Sip -адаптера до офісних Ip-АТС) .

Підключити послугу SIP телефонії та оцінити всі переваги пропозиції голосових послуг можливо без телефону, що працює в стандарті CDMA. Для використання вам буде знадобиться гарнітура або мікрофон з навушниками.

 

Вартість послуги

Послуга «SIP номер»

Активація послуги - 5 грн
Щомісячна абонентська плата - 20 грн

Послуга «SIP номер зі щоденною платою»

Активація послуги - 5 грн
Щоденна абонентська плата - 1 грн.

Щоденна абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою вважається час з 00.00 до 23.59. Якщо початок здійснення вхідного або вихідного дзвінка ініційовано з 23.30, а закінчення відбулося в 00.15 в наступну добу - списується одна щоденна абонентська плата. Абонентська плата знімається в повному обсязі за фактом ініціювання вихідного/вхідного дзвінка по SIP протоколу незалежно від факту з'єднання.

Активувати або деактивувати послугу «SIP - номер» зі щоденною абонентською платою можливо багаторазово протягом календарного місяця в будь-який час доби.

Одночасне використання послуги «SIP - номер» зі щоденною та щомісячною абонентською платою не надається. 

 

Тарифи на дзвінки за умови використання послуги «SIP номер» та визначення вашої IP-адреси за межами країни.  

діють з 20.10.14

Напрямок дзвінків
Вартість
На номери мережі «Інтертелеком» 0
На фіксовані номери, в тому числі на номери SIP Укртелеком   1,60
На номери мобільних операторів зв'язку України
3,50
На номери 0-900 (послуги «Аудіотекс»)
Згідно діючих тарифів
Міжнародні дзвінки
Згідно діючих тарифів 

 

Для заборони вихідних дзвінків в рамках послуги SIP номер при визначенні IP-адреси абонента за межами України необхідно активувати послугу «Заборона SIP роумінгу». Вартість активації послуги і абонентська плата - 0 грн. Активація/деактивація послуги «Заборона SIP роумінгу» можлива в АССА, в Центрі інформаційної підтримки за номером 0945050800, в Центрі обслуговування абонентів або у відділі по роботі з корпоративними абонентами.

* Тарифи наведені з урахуванням ПДВ , без урахування податку до ПФ 7,5 % для абонентів мобільної нумерації 094.

 

Підключення та використання

 

Послуги «SIP номер» зі щоденної або щомісячною абонентською платою можна підключити в системі самообслуговування абонентів АССА, в Центрі інформаційної підтримки за номером 0945050750, в Центрі обслуговування абонентів або в дилерській точці продажу.

Корпоративні абоненти зможуть організувати послугу так само у відділі по роботі з корпоративними абонентами.

Послуга «Sip-номер» надається для абонентів мережі мобільного зв'язку «Інтертелеком» (код «94»). Також послуга підключається на мобільний номер 094, який присвоюється при підключенні міського номера.   
 

Для послуги, після її активації вам потрібні лише чотири параметри: 

1) Ваш абонентський номер, який є логіном для доступу. Номер вводиться у форматі без лідируючого нуля. Для фіксованого зв'язку необхідно вказувати прямий міський номер (не вводьте конвергентний номер, інакше реєстрація не відбудеться), для мобільного зв'язку - необхідно вказувати мобільний номер.

2) Пароль. Після активації послуги пароль для використання послуги Ви отримаєте по SMS або можете встановити пароль в системі самообслуговування (АССА). Пароль повинен містити не менше 10 символів; містити символи, набрані в різних регістрах; містити цифри.   

3) SIP сервер. Адреса SIP сервера - 195.128.182.62 або sip.intertelecom.ua 

4) Для увiмкнення переадресації на «SIP-номер» Вам необхідно або відправити SMS з текстом YES на номер 0941111747 або в АССА. 

Для вимкнення переадресації необхідно або відправити SMS з текстом NO на номер 0941111747 або в АССАЗверніть увагу: при неактивній послузі SIP, переадресація на SIP, повинна бути теж не активною. Якщо ви не відключите переадресацію на SIP, то не зможете приймати дзвінки.

 

З активованою послугою «SIP номер» ви отримуєте повний пакет голосових послуг, доступних на вашому тарифному плані, для використання по SIP-протоколу. Приклад, якщо Ви абонент ТП «Всі мережі», то за підключеної послуги «SIP номер» Ви зможете використовувати пакетні хвилини в розмірі 2500 хвилин на місяць, як на мобільному обладнання (телефон стандарту CDMA), так і по Sip протоколу. Тарифікація всіх голосових послуг у тарифному плані, використовуваному по SIP-протоколу, залишається незмінною згідно вашого тарифного плану, включаючи міжнародний напрямок, дзвінки на номери мобільних операторів.

При використанні SIP телефонії для здійснення вихідних викликів всі номери повинні набиратися в повному форматі з кодом міста і лідируючим 0. Це здійснюється або кожен раз вручну або, за підтримки такої можливості встановленим софтфоном, в якому налаштовується спеціальне правило для набору номера з автоматичним підхопленням коду міста.

 

Зверніть увагу!

В цілях безпеки абонент може здійснювати вихідні дзвінки тільки з однієї IP-адреси. А саме, з IP-адреси, з якої він зареєструвався вперше. При реєстрації з іншого пристрою, якому буде призначено іншу IP-адресу (другу) вихідні дзвінки працювати не будуть.

Щоб змінити IP-адресу на іншу, необхідно вимкнути всі софтфони, на яких використовується номер і через кілька хвилин запустити будь-який з них. 

 

 

Для нових абонентів

Вам необхідно відвідати Центр  обслуговування абонентів або дилерську точку продажів, укласти договір про надання послуг голосового зв'язку.

   

Зручний програмний телефон

На даний момент абоненту доступний великий вибір програмного забезпечення для різних пристроїв, як платних, так і умовно-безкоштовних.

Оператор «Інтертелеком» представляє спільну розробку з компанією Smile - програмний телефон (софтфон) для персональних комп'ютерів і ноубуков, що працюють під управлінням операційної системи Windows, який зможе забезпечити комфортне використання і надає користувачеві зручний інтерфейс.

 

Відкрити програмний телефон

pdf.gif Інструкція по налаштуванню програмного телефону

 

Для інших пристроїв ми пропонуємо Вам ознайомитися з можливими рішеннями для організації зв'язку через протокол SIP телефонії.

Ознайомитися з іншими програмами

 

Bria - платна програма для мобільних пристроїв, також дозволяє передавати текстові і голосові повідомлення. Програма працює на платформах iOS і Android, а також Symbian, Java ME, Windows Mobile. Завантажити програму можна за посиланням.

 

 

X-Lite - безкоштовний програмний телефон

pdf.gif Інструкція по налаштуванню Х-Lite

 

Windows Messenger

Програма входить у стандартний пакет широко поширеної операційної системи Windows XP, що максимально спрощує процес його активації.

Windows Messenger дозволяє виконувати різні налаштування з'єднання і регулювати гучність динаміка й чутливість мікрофона. 

Перевага Windows Messenger полягає в тому, що цей програмний телефон повністю сумісний з контактним листом самого інтернет-пейджера Windows Messenger.

Деякі популярні програми SIP-телефонів:

SJphone (Windows XPsp2/2000sp4, Pocket PC, Linux, MAC OS X)

eyeBeam (Windows 98SE/NT/2000/XP, MAC OS)

SIPPS (Windows 98SE/ME/2000/XP/2003)

Express Talk (Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista)

Linphone (Linux, Windows, FreeBSD, OpenBSD)

Twinkle (Linux)

 

Будьте уважні! У зв'язку з некоректним настроюванням програмного забезпечення абонентського обладнання клієнтські SIP програми можуть бути зламані шахраями. Пропонуємо вам ознайомитися з Рекомендаціями по безпечному використанню SIP телефонії. 

 

Додаткова інформація 

Оператор «Інтертелеком» забезпечує маршрутизацію голосового трафіку від Sip-сервера до абонентів приймаючої сторони. Вибір обладнання використання, програмного забезпечення, каналу передачі даних до SIP-серверу від абонента залишається на розсуд абонента.

Дзвінки на номери екстрених служб 101, 102, 103 і т.д. з SIP телефонів (програм) неможливі.