Подарунки від «Інтертелеком»


«Інтертелеком» - 15 років!

На честь дня народження ми підготували святкові пакети послуг для кожного абонента!

Ще більше 3G інтернету і хвилин для вільного спілкування та перегляду улюбленого контенту. Святкуйте з «Інтертелеком», підключайте подарункові пакети!


package_10_gb_1.png package_3_gb_1.png
Замовити Замовити

 

Обирайте свій подарунковий пакет і користуйтеся 3G на повну!

Поринайте у світ улюбленого контенту, завантажуйте музику і фільми, спілкуйтеся з друзями в соціальних мережах без обмежень з додатковим трафіком.

 

Детальніше про акцію

Акція діє з 1 березня по 31 травня 2016 року.


Послуги доступні для активації у всіх тарифних планах міської нумерації та цифрового ідентифікатора, за винятком тарифних планів «3G старт», «3G старт +», «3G старт IT», «3G старт+ IT», «Турбо старт», «Турбо старт IT», «3G Бізнес старт+», «3G Бізнес старт», «Бізнес 3G старт», «Супер 3G Безліміт», «Супер 3G Безліміт регіональний», «Супер 3G Безліміт регіональний +», «Супер безліміт», «Супер безліміт+», «Супер безліміт IT», «Супер безліміт+ IT», «Доступний безліміт», «Доступний безліміт IT», «Супер безліміт 2013», «Супер безліміт 2013 IT»,  «3G Адреналін» і «3G Адреналін IT» з послугами «Адреналін Необмежений», «Адреналін Необмежений+», «Адреналін Необмежений 2013», «Адреналін Необмежений 2013+», «Адреналін Необмежена Ніч».

Вартість активації послуги «10 ГБ 3G» - 15 грн, послуги «3 ГБ 3G» - 7 грн.

При активації додаткових МБ у тарифних планах з включеним пакетним трафіком в першу чергу використовується той обсяг МБ, у якого термін дії закінчується раніше. 

Способи підключення:

Додаткові послуги діють 30 днів з моменту активації.

Кількість активацій будь-якої з послуг на одному номері  - 1 раз у період дії акції. 

Тарифи вказані з урахуванням ПДВ.