WAP - доступ

Інтернет на екрані вашого телефону.

Послуги, які надаються на основі WAP-технології, дозволяють безпосередньо з мобільного телефону отримати доступ до інформаційно - розважальних та новинних WAP-ресурсів. Скористатися WAP-послугами можна в будь-який час доби. Перевагою WAP, є можливість отримати доступ до спеціально адаптованих сторінок Інтернет без використання комп'ютера і модему. Для того щоб потрапити в глобальну мережу, абоненту достатньо мати мобільний телефон з підтримкою WAP протоколу.

WAP-доступ це прямий і простий доступ до корисної інформації і різного контенту. Абонент завжди може заглянути на WAP-сайт Інтертелеком та отримати актуальну і потрібну інформацію: свіжі новини, погода, спорт, фінансова інформація, курси валют, ігри, анекдоти і гороскопи, завжди на екрані вашого телефону.
Під час сеансу передачі даних в режимі EVDO абонент може здійснювати і приймати голосові виклики. Таким чином, абонент завжди залишається на зв'язку. При використанні WAP-доступу оплачується обсяг переданої та отриманої інформації, а не час, витрачений на отримання інформації.

Як замовити послугу

Необхідно активувати в системі самообслуговування абонентів (АССА)  послугу «Інтернет доступ» або замовити її в Центрі обслуговування абонентів або в дилерській точці продажу.

Як налаштувати WAP
Ім'я: IT (можна змінити на будь-яке інше)
Домашня сторінка: http://wapit.it.od.ua/ (можна змінити на будь-яку іншу)
IP-адреса: 195.128.182.37 або wapit.it.od.ua
Порт: від 9200 до 9204
Тир сервісу: HTTP
Інформація про сервер/поточний сервер/ім'я служби: inter
Ім'я сервера: http://wgw.it.od.ua/wap
Ім'я Web: IT

Тарифікація послуг здійснюється в залежності від тарифного плану. Вартість сесії одного сеансу передачі даних округлюється до повної копійки.
Ефірний час не тарифікується.

 

Інтернет доступ

Доступ в Інтернет, який надається оператором Інтертелеком, за допомогою мобільного телефону, дозволить завжди бути в мережі і не пропускати важливих подій у світі. Абонентові не обов'язково бути прив'язаним до конкретної точки використання, а використовувати швидкісний інтернет доступ на всій території покриття оператора «Інтертелеком».

Для початку використання послуги необхідно перевірити наявність в телефоні функції підтримки передачі даних.

Для всіх абонентів діє єдині дані авторизації - логін: IT, пароль: IT.

По всій території покриття оператора «Інтертелеком» (карта покриття) доступний Інтернет у режимі CDMA 1х. При наявності технічної можливості для всіх абонентів автоматично підтримується доступ за технологією передачі даних EVDO Rev.0, EVDO Rev.A (карта покриття EVDO).

Доступність і якість доступу до Інтернету за технологією передачі даних EVDO Rev.0, EVDO Rev.A можна оцінити використовуючи єдині дані авторизації - логін: IT_TEST, пароль: IT_TEST шляхом скачування інформації з сайту www.intertelecom.ua та перегляду ресурсів www.intertelecom.ua і assa.intertelecom.ua.
Підключити послугу «Інтернет-доступ» можна за допомогою системи самообслуговування абонентів (АССА), в найближчому Центрі обслуговування абонентів або в дилерській точці продажу.

Дані послуги включаються в роботу автоматично, після замовлення та оплати.

Для активації послуги достатньо підключити свій телефон до комп'ютера та в настройках з'єднання задати номер дозвону # 777, а в полях Користувач і Пароль вказати «IT».

Тарифікація послуги здійснюється залежно від тарифного плану, на якому обслуговується абонент.
Тарифікація сесії Інтернет здійснюється з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.