Використовуй мобільний інтернет на будь-якому пристрої.

Смартфон або комунікатор. Мобільний інтернет доступ на смартфоні або комунікаторі - це великий набір інтернет сервісів і мобільних послуг. Який би комунікатор абонент не використовував, будь-якого стандарту - оператор «Інтертелеком» готовий запропонувати абоненту набір послуг для поліпшення зручності і якості наданих послуг.

CDMA комунікатори - можливість використовувати мобільний інтернет доступ розширює межі додаткових сервісів на мобільному пристрої - додатки (залежить від операційний системи), серфінг, перевірка пошти, спілкування в соціальних мережах і месенджерах. CDMA-комунікатор - це пристрій, який дозволяє використовувати більшість можливостей інтернет доступу.  3G CDMA комунікатор з послугами від оператора «Інтертелеком» - це швидкість роботи в мережі до 3,1 Мбіт/с, що дозволяє отримати комфорт, не чекати завантаження сторінок, не обмежувати себе текстовими або спрощеними версіями сайтів, переглядати не тільки відео збережене на телефоні, а прямо з мережі, створювати плейлисти і кожен день мати можливість слухати нову музику, прослуховувати он-лайн радіостанції та переглядати ТВ програми. Крім основних функцій більшість сучасних 3G CDMA комунікаторів оснащені функцією створення Wi-Fi точки доступу, що дозволяє створити мобільну точку доступу і підключити до 5 пристроїв до мобільного інтернет доступу на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Тарифна пропозиція «Безлімітний смартфон» - тарифний план для смартфонів, який дозволить використовувати 3G інтернет і голосові послуги найбільш вигідно. Пакет з передплаченим трафіком, прямий міський номер, вигідні тарифи для дзвінків на мобільний напрямок і бонус за вхідні дзвінки.

Комунікатори інших стандартів. Для користувачів комунікаторів інших стандартів оператор «Інтертелеком» готовий запропонувати наступні варіанти використання: тарифи для мобільної Wi-Fi точки доступу для використання мобільного інтернет доступу і рішення, що дозволяє використовувати прямий міський номер і економити на вихідних дзвінках на прямі міські номери. Найбільш вигідним рішенням для мобільної точки доступу є тарифні пропозиції «3G старт» та «Вільний день»

3G інтернет доступ дозволяє отримати всі можливості комунікатора, які абонент звик використовувати в Wi-Fi точці доступу по всій території покриття оператора «Інтертелеком».

Послуга «SIP номер» дозволяє використовувати послугу прямого міського номера на будь-якому комунікаторі, підключеного до мережі інтернет. Послуга дозволяє отримати вигідну вартість дзвінків на прямі міські номери, безлімітні дзвінки на номери всередині мережі, вигідні тарифи на дзвінки на міжнародний напрямок.

Планшетний комп'ютер. Планшет - пристрій, який дозволяє максимально зручно використовувати інтернет сервіси мобільно. Оператор «Інтертелеком» пропонує послуги, щоб не обмежувати пристрій відсутністю інтернет доступу і використовувати тільки завантажені на накопичувач дані. Спеціальна тарифна пропозиція - «Вільний день» зможе задовольнити максимальну кількість запитів абонентів.

Планшетний комп'ютер дозволяє використовувати численні зручні сервіси - серфінг, ігри, перегляд фільмів, відео та аудіо он-лайн. Використання мобільної точки доступу Wi-Fi дозволяє абоненту вибрати найбільш вигідні пропозицію для свого планшетного комп'ютера серед 3G операторів - послуги оператора «Інтертелеком» на найширшій зоні покриття серед 3G операторів. Де б не перебував абонент - в поїздці, в автомобілі, за містом з послугами оператора «Інтертелеком» використання планшетного комп'ютера буде максимально зручним і вигідним.

Персональний комп'ютер і ноутбук. Оператор «Інтертелеком» дозволяє отримати інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с за технологією Rev.B і до 3,1 Мбіт/с за технологією Rev.A. Для використання безпровідного інтернет доступу оператор «Інтертелеком» пропонує сертифіковані 3G модеми, вигідні тарифні пропозиції та найширшу зону покриття серед 3G операторів України. Використовування на ноутбуці мобільного інтернет доступу дозволяє вирішити ряд завдань - використання інтернет доступу, в разі відсутності можливості використовувати провідний інтернет доступ, а також використовувати звичні інтернет сервіси - пошта, соціальні мережі, пошук необхідної інформації, перегляд фільмів, ТВ програм он-лайн і прослуховування альбомів улюблених виконавців мобільно при переміщенні по всій зоні покриття оператора «Інтертелеком». Мобільний інтернет - це зручне рішення для тих, кому необхідно використовувати інтернет доступ в поїздці, відрядженні, подорожі або переміщаючись по місту.

Wi-Fi роутер. Wi-Fi роутер дозволяє організувати точку безпровідного доступу до інтернет для всіх пристроїв, які дозволяють використовувати 3G інтернет доступ за технологією Wi-Fi. Оператор «Інтертелеком» пропонує абонентам використовувати 3G інтернет доступ на пристроях за технологією Wi-Fi. На ринку представлені пристрої, які дозволяють отримати бездротовий інтернет до 14,7 Мбіт/с за технологією Rev.B. Вигідні тарифи для використання 3G інтернету за технологією Rev.A дозволять з найменшими витратами і максимальною швидкістю організувати домашню бездротову мережу або мережу офісу.