Перевага Інтертелекому - найбільш широка зона покриття та єдина зона дії терміналу у всіх регіонах України. Можливості CDMA дозволили телефонізувати значну кількість сільських і віддалених районів, що раніше не мали доступу до телекомунікацій та Інтернет

Інтернет абонентам

3G Інтернет

3G інтернет від оператора «Інтертелеком» - це безпровідний швидкісний CDMA інтернет доступ на швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с на максимальному покритті серед 3G операторів.

Тарифи

Тарифні плани «Супер Безліміт 50,120,170» для постійного використання інтернет доступу зі щоденним або щомісячним обсягом інтернет трафіку на високій швидкості та необмеженим трафіком понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с.

Тарифний план «3G Старт» з оплатою за кожен мегабайт для початку використання 3G інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Можливе підключення, як на контрактній, так і на безконрактній основі.

Тариф «3G Вільний доступ» - «плати, коли хочеш» - тариф зі щоденною платою, коли абонент використовує інтернет доступ і не оплачує дні коли не використовує. Щоденний обсяг трафіку - 1000 Мбайт.

Одним з основних переваг тарифних планів є нова модель використання доступу за технологією EV- DO Rev.B. Тепер абоненти можуть вільно вибирати не тільки обсяг пакетних МБ, але й швидкість 3G Інтернету в будь-який момент використання інтернет послуг.

Послуга «Турбо швидкість» дозволяє в кожному тарифному плані прискорити доступ в Інтернет до 14,7 Мбіт/с. Вартість послуги залежить від тарифного плану, на якому активується.

Зручні послуги

Найбезпечніший 3G інтернет. Антивірусний захист з послугами «Антивірус Dr.Web» і «Антивірус Лабораторії Касперського» по спеціальним пропозиціям для абонентів «Інтертелеком».

3G інтернет в нічний час доби: інтернет-доступ за найвигіднішими тарифами - послуга «Вільна ніч».

Послуга «Батьківський контроль, гнучке управління» для захисту від небезпечного контенту в разі використання тарифних планів дітьми.

Технології

EV-DO Rev.B - технологія, яка дозволяє отримати швидкісний безпровідний CDMA інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с, що робить 3G інтернет оператора «Інтертелеком» найшвидшим 3G інтернетом в Україні.  

EV-DO Rev.A - максимальне покриття серед 3G операторів, максимальна швидкість передачі даних до 3,1 Мбіт/с.

Використання новітніх технологічних рішень дозволяє оператору «Інтертелеком» надавати послуги мобільного інтернету в Україні в будь-якому місці, де є покриття мережі «Інтертелеком». На відміну від провідних інтернет провайдерів, «Інтертелеком» може забезпечити інтернет доступом без необхідності прокладки ліній і установки проводів.

Мобільний інтернет

Інтернет займає все більшу частину в роботі, бізнесі та особистому спілкуванні. Швидкісний інтернет доступ дозволить абоненту завжди бути в мережі і не пропускати важливих подій в світі. Мобільний - означає, що абонент не прив'язаний до конкретної точки використання і може використовувати мобільний інтернет в Україні на всій території покриття оператора «Інтертелеком» навіть якщо там немає інших інтернет провайдерів. Це відмінний спосіб організації бездротового інтернету для ноутбука.

Домашній інтернет

В одному пристрої абонент може об'єднати весь свій інтернет доступ для спілкування, пошти, соціальних сервісів, перегляду відео, роботи і домашнього використання.

Покриття

Зона покриття оператора «Інтертелеком» - найширша зона покриття серед 3G операторів.

Більше 13 000 тисяч населених пунктів, усі обласні центри та всі області України. Зона покриття дозволяє абонентам переміщатися по території України і використовувати мобільний швидкісний інтернет доступ. Також  широка зона покриття дозволяє отримати інтернет доступ в регіонах, де немає можливості підключити провідний інтернет доступ, і є необхідність в інтернет доступі для використання в домашніх умовах.

Карта покриття Rev.A і Rev.B