Інтертелеком - перший національний CDMA оператор. Ми надаємо послуги місцевого і мобільного зв'язку стандарту CDMA, а також безпровідного доступу в інтернет у всіх регіонах України. Ми готові запропонувати вам більше, ніж інші оператори

3G інтернет

3G інтернет від оператора «Інтертелеком» - це безпровідний швидкісний CDMA інтернет доступ на швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с на максимальному покритті серед 3G операторів.

Тарифи

Тарифний план «3G Старт+» з оплатою за кожен мегабайт для початку використання 3G інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Можливе підключення, як на контрактній, так і на безконрактній основі.

 

Тарифний план «Мега день» для щоденного використання 500 МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с.

Тарифний план «3G Безліміт» для постійного використання інтернет-доступу зі щоденним обсягом інтернет трафіку на високій швидкості та необмеженим трафіком понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с.

Тарифний план «Вільний день» - «плати, коли хочеш» - тариф зі щоденною платою, коли абонент використовує інтернет доступ і не оплачує дні коли не використовує. Щоденний обсяг трафіку - 500 Мбайт.  

Одним з основних переваг тарифних планів є нова модель використання доступу за технологією EV- DO Rev.B. Тепер абоненти можуть вільно вибирати не тільки обсяг пакетних МБ, але й швидкість 3G Інтернету в будь-який момент використання інтернет послуг.

Послуга «Турбо швидкість» дозволяє в кожному тарифному плані прискорити доступ в Інтернет до 14,7 Мбіт/с. Вартість послуги залежить від тарифного плану, на якому активується.

Зручні послуги

Найбезпечніший 3G інтернет. Антивірусний захист з послугами «Антивірус Dr.Web» і «Антивірус Лабораторії Касперського» за спеціальними пропозиціями для абонентів «Інтертелеком».

3G інтернет в нічний час доби: інтернет-доступ за найвигіднішими тарифами -послуга «3G Нічний безліміт».

Послуга «Батьківський контроль, гнучке управління» для захисту від небезпечного контенту в разі використання тарифних планів дітьми.

Технології

EV-DO Rev.B - технологія, яка дозволяє отримати швидкісний безпровідний CDMA інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с, що робить 3G інтернет оператора «Інтертелеком» найшвидшим 3G інтернетом в Україні.  

EV-DO Rev.A - максимальне покриття серед 3G операторів, максимальна швидкість передачі даних до 3,1 Мбіт/с.

Використання новітніх технологічних рішень дозволяє оператору «Інтертелеком» надавати послуги мобільного інтернету в Україні в будь-якому місці, де є покриття мережі «Інтертелеком». На відміну від провідних інтернет провайдерів, «Інтертелеком» може забезпечити інтернет доступом без необхідності прокладки ліній і установки проводів.

Мобільний інтернет

Інтернет займає все більшу частину в роботі, бізнесі та особистому спілкуванні. Швидкісний інтернет доступ дозволить абоненту завжди бути в мережі і не пропускати важливих подій в світі. Мобільний - означає, що абонент не прив'язаний до конкретної точки використання і може використовувати мобільний інтернет в Україні на всій території покриття оператора «Інтертелеком» навіть якщо там немає інших інтернет провайдерів. Це відмінний спосіб організації бездротового інтернету для ноутбука.

Домашній інтернет

В одному пристрої абонент може об'єднати весь свій інтернет доступ для спілкування, пошти, соціальних сервісів, перегляду відео, роботи і домашнього використання.

Покриття

Зона покриття оператора «Інтертелеком» - найширша зона покриття серед 3G операторів.

Більше 13 000 тисяч населених пунктів, усі обласні центри та всі області України. Зона покриття дозволяє абонентам переміщатися по території України і використовувати мобільний швидкісний інтернет доступ. Також  широка зона покриття дозволяє отримати інтернет доступ в регіонах, де немає можливості підключити провідний інтернет доступ, і є необхідність в інтернет доступі для використання в домашніх умовах.

Карта покриття Rev.A і Rev.B