Абонентська плата 149 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 14,7 Мбіт/с
2000 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено

Тарифний план закритий для підключення і переходу.

Додаткові послуги

  • Постійна IP-адреса. Безпечний доступ до закритих інтернет-ресурсів; можливість організації WEB-серверів, поштових та інших серверів на домашньому або офісному комп'ютері та ін. Вартість використання - 75 грн/місяць.
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Детальна інформація


Розрахунковий період

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається період з 01 по останнім число місяця (включно), незалежно від кількості днів у відповідному календарному місяці. Абонентську плату необхідно вносити на особовий рахунок щомісяця до 1 числа кожного місяця. У разі несвоєчасної оплати послуга передачі даних не надається до моменту оплати абонентської плати. У разі несплати послуг протягом 9-ти місяців надання послуг призупиняється.

Відновити послуги можливо протягом 6 місяців будь-яким із способів: за телефоном 0945050750 в системі IVR або за допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі інтернет через обладнання з цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

Пакетний трафік нараховується на добу. Добою в тарифних планах вважається час 00:00 до 23:59 за київським часом.


Зміна тарифних планів

Перехід з тарифного плану «Турбо Безліміт 100» можливий на будь-який інтернет-тарифний план, доступний для підключення і переходу на загальних умовах. Зміна тарифних планів можлива в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Авторизація у послузі передачі даних: логін: 3G_TURBO, пароль: 3G_TURBO

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.