Постійна IP-адреса

Що таке IP-адреса?

Будь-якому комп'ютеру, підключеному до мережі Інтернет, обов'язково повинна бути присвоєна унікальна (в глобальному сенсі) цифрова комбінація, яка називається IP-адресою (скорочення від англ. Internet Protocol Address). Це дозволяє різним програмам, що функціонують в мережі, працювати один з одним, забезпечуючи єдиний інформаційний простір.

У чому відмінність між динамічною і постійною IP-адресою.

Принцип видачі динамічних IP-адрес такий, що, видана адреса буде закріплена за користувачем до тих пір, поки він знаходиться в он-лайн з'єднанні з сервером. Якщо користувач вийде з мережі Інтернет і ввійде знову, то його комп'ютеру буде присвоєно вже нову IP-адресу. Постійна ж IP не змінюється, її ще називають статичною.

Оскільки мережа Інтернет зростає дуже швидко, а простір адрес обмежений, IP-адреси використовуються дуже економно, і на даний час, як правило, для роботи користувачів використовується схема з тимчасовими динамічними (на сеанс) IP-адресами.

Для чого потрібна постійна IP-адреса.
Перш за все, для того, щоб до потрібного комп'ютера можна було отримати доступ з мережі Інтернет. Тобто, якщо будь-які з комп'ютерів містять ресурси, які повинні бути доступні з мережі (WWW-сервер, FTP-сервер, бази даних, тощо). Також, постійну IP-адресу можна використовувати для створення стабільного захищеного з'єднання для обміну інформацією в VPN, FIREWALL та ін. 

Переваги використання постійної IP-адреси

• Забезпечується безпечний доступ до закритих ресурсів;
• Можливість організації WEB-серверів, поштових та інших серверів на домашньому або офісному комп'ютері;
• Можливість організації розподілених корпоративних мереж з віддаленим доступом до них через Інтернет;
• Можливість звертатися до інформаційних ресурсів з обмеженим доступом, де користувач ідентифікується за IP-адресою (корпоративні мережі та поштові сервери). 

 

Як замовити

Замовити дану послугу можна у найближчому Центрі обслуговування абонентів.

Послуга вмикається автоматично, після її замовлення та оплати.

Послуга доступна тільки для контрактних абонентів.


Вартість послуги

Оплата за дану послугу нараховується щомісячно.

Вартість послуги залежить від тарифного плану та вказана в умовах тарифу.