Стартовий пакет «3G Інтернет» - простий і зручний доступ в Інтернет на планшеті або смартфоні на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Стартовий пакет доступний у двох комплектаціях Nano Sim (nano R-UIM) та Micro Sim (R-UIM/micro R-UIM) картами для використання послуг Інтернет на пристроях з підтримкою технології CDMA 2000 1x EV-DO Rev.A або EV-DO Rev.В - смартфонах і планшетах, а також мобільних роутерах і модемах з роз'ємом для R-UIM карт.

Активувати 3G Інтернет за допомогою стартового пакета простіше простого - досить вставити R-UIM картку у гніздо вашого пристрою і вибрати оптимальний тарифний план на сторінці активації.

Використовуйте швидкісний 3G Інтернет  вдома і в офісі, відпочивайте і працюйте або подорожуйте по всій країні на найширшій зоні покриття 3G. Найшвидший 3G Інтернет в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с відкриває доступ до всіх зручних сервісів - серфінг, ігри, прослуховування аудіо і перегляд відео, пошта та соціальні мережі, де б ви не знаходилися.

Переваги стартового пакету «3G Інтернет»

 

  • 300 МБ бонусного трафіку для старту - спробуйте 3G Інтернет;
  • підключення до мережі Інтернет без укладення договору і оплати авансу;
  • пристрій готовий до роботи без додаткових налаштувань - вибір тарифного плану та активація картки займе всього кілька хвилин;
  • найшвидший 3G Інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с (технологія Rev.B) на найширшій зоні покриття серед 3G операторів в Україні;
  • безкоштовна активація тарифних планів.

 

Ruim_Paket_SITE-1.jpg

 

Ціна: 49 грн

 

Стартовий пакет «3G Інтернет» є найкращим рішенням для сертифікованих планшетів компанії Apple: iPad Wi-Fi 4G (A1460), iPad Air Wi-Fi 4G (A1475), iPad mini Wi-Fi 4G (A1455 і A1490).

 

Де купити

Придбати стартовий пакет «3G Інтернет» можна будь-яким із способів:

в інтернет магазинах

 

rozetka.PNG
portativ.PNG
stiluss.PNG
 ttt-new.JPG    

 

в національних мережах

citrus_1.jpg

logo_MOYO_end.jpg

 

 

 

Стартові пакети «3G Інтернет» укомплектовані картами формату Nano-Sim (nano R-UIM) і Micro Sim (R-UIM/micro R-UIM). Перед вибором пакету переконайтеся в наявності необхідного роз'єму у вашому пристрої.
 

Як активувати

Для старту роботи найшвидшого 3G Інтернету:

1. вставте R-UIM картку у гніздо вашого пристрою
2. відкрийте браузер, в ньому відобразиться сторінка активації
3. виберіть один з тарифних планів (Вільний день IT, 3G Старт+ ІТ, 5 Гігов IT, Супер 3G планшет 30,50 IT, 3G Безліміт 139,199 ІТ) і натисніть кнопку «Активувати».

При виборі тарифного плану з абонентською платою більше 0 грн для доступу в мережу інтернет, необхідно поповнити рахунок.

Скачати детальну інструкцію по активації стартового пакета.

Перейти до детального опису тарифних планів 3G інтернету.

 

Як використовувати

Після активації стартового пакету ви можете почати використовувати 3G Інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Для збільшення швидкості до 14,7 Мбіт/с деякі пристрої вимагають додаткових налаштувань в сервісному центрі.

Бонусний трафік 300 МБ обмежується періодом 60 днів з моменту активації стартового пакета. Бонусні МБ використовуються після передплачених пакетних МБ тарифного плану.

При виникненні додаткових запитань, можете звернутися в Центр інформаційної підтримки оператора «Інтертелеком»:

  • 0 800 50 50 75 безкоштовно з міських номерів
  • 094 50 50750 з мобільних номерів (тарифікація відповідно до тарифів операторів зв'язку)
  • *750 з номерів оператора «Інтертелеком»
  • On-line консультант