Поповнення рахунку

Платіжною
карткою
Електронні
платіжні системи
Готівкою
Безготівкова
оплата
Поповнення рахунку
за кордоном
Переказ
грошей
Автоплатіж

Поповніть рахунок з допомогою банківських карт Visa або MasterCard через сайт без додаткових комісій.

Поповнення рахунку можливе на вільну суму. Послуги не надаються клієнтам - платникам ПДВ.


Поповнити рахунок

Поповнюючи рахунок on-line ви можете зробити платіж регулярним підключивши послугу «Автоплатіж».

Поповнюйте рахунок через онлайн-сервіс Portmone і отримуйте грошові бонуси, які можна використовувати на послуги зв'язку та мобільного 3G інтернету. Спілкуйтеся більше та з вигодою - економте з Інтертелеком.

Бонуси поширюються на такі послуги: інтернет-трафіку понад пакет, дзвінки понад пакету, дзвінки на мобільні номери, на міжнародні напрямки, за винятком роумінгу, SMS.

Строк використання бонусів - 30 календарних днів з моменту нарахування. Після закінчення даного періоду бонусні кошти анулюються.

Також ви можете поповнити рахунок в системі PortmoneMobile безпосередньо через мобільний телефон. Послуга «Бонус за поповнення рахунку» не надається.

Поповнити за допомогою мобільного телефону.

Поповніть рахунок з допомогою банківських карт Visa або MasterCard через сайт без додаткових комісій.

Поповнення рахунку можливе на вільну суму. Послуга надається тільки абонентам - фізичним особам.

Крім того, доступна можливість оплати в касах відділень, терміналах самообслуговування і в банкоматах ПриватБанку.

Поповнити рахунок

Послуга оплати рахунку через інтернет на сайті Plategka, використовуючи платіжні картки Visa та MasterCard WorldWide, а також електронні гроші WebMoney. На сервісі відсутня абонентська плата.

Поповнення рахунку можливе на вільну суму. Послуга не надається клієнтам - платникам ПДВ.

Поповнити рахунок

Поповніть рахунок з допомогою банківських карт Visa або MasterCard в онлайн-режимі.

Послуга не надається клієнтам - платникам ПДВ.

Поповнити рахунок

iPay.ua - безпечний сервіс для оплати послуг і товарів через інтернет в зручний час.

З iPay.ua оплата здійснюється миттєво без абонентської плати в системі. До оплати приймаються платіжні картки Visa і MasterCard всіх українських банків.

Послуга не надається клієнтам - платникам ПДВ.

Поповнити рахунок

Послуга дозволяє швидко і зручно поповнити свій рахунок або рахунок іншого абонента «Інтертелеком» платіжною карткою Visa або MasterCard скориставшись голосовим меню Інформаційно-довідкової системи *750. Поповнення рахунку здійснюється в онлайн-режимі на вільну суму.

Для поповнення рахунку абоненту необхідно зателефонувати за коротким номером *750, вибрати пункт «Поповнення рахунку» - «Поповнити рахунок за допомогою голосового меню і банківської карти» та, дотримуючись підказок голосового меню, ввести телефонний номер, який поповнюється, суму поповнення, номер платіжної картки, термін дії картки та CVV2 код карти.

CVV2 код - це три останні цифри на зворотній стороні картки на смузі із зразком підпису власника картки. Якщо на карті немає CVV2-коду, потрібно звернутися в службу інформаційної підтримки банку, що випустив карту.

Безпечне проведення платежів забезпечує міжбанківська система електронної доставки і оплати рахунків Portmone.com. При виникненні додаткових питань по роботі системи звертайтеся в службу підтримки Portmone.com по телефону 044 200 09 02.

Послуга не надається клієнтам - платникам ПДВ.