Підключайтеся до мережі «Інтертелеком» зі своїм пристроєм стандарту CDMA і отримуйте в подарунок 30 днів безлімітного 3G інтернету.

Почніть використовувати переваги 3G інтернету на самій широкій зоні покриття 3G в Україні. Слухайте музику, дивіться фільми і відео, грайте в он-лайн ігри, користуйтеся мобільним зв'язком та відео-дзвінками в подорожах по країні, залишаючись на зв'язку в будь-який момент.

Акція діє з 16.09.15 за 31.10.15. 

Вартість

Активація послуги «30 днів 3G безліміту» - безкоштовна.


Як активувати

Послуга активується оператором при підключенні на тарифні плани 3G інтернет та голосового зв'язку (пряма нумерація) в Центрах обслуговування абонентів зі своїм обладнанням.

Підключити акцію «30 днів 3G безліміту при підключенні зі своїм обладнанням» можна не більше одного разу для одного абонентського номеру.

Акція доступна для фізичних осіб.

 

Використання послуги

При активованій послузі «30 днів 3G безліміту» для виходу в інтернет у першу чергу використовується пакетний трафік на високій швидкості в рамках діючого тарифного плану.

При споживанні до 10 ГБ трафіку в рамках послуги «30 днів 3G безліміту» інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с (при активованій послузі Турбо швидкість). При споживанні більше 10 ГБ трафіку – інтернет-доступ надається на швидкості до 128 Кбіт/с.

По закінченню дії акції послуга передачі даних тарифікується за базовими умовами тарифних планів.

Сплата абонентської плати у тарифному плані є обов'язковою протягом всього строку дії послуги.