Додаткова послуга «Вільна ніч» це унікальна пропозиція оператора «Інтертелеком», яка дозволяє використовувати мобільний 3G інтернет за найвигіднішими тарифами з 00.00 до 08.00 ранку при швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.A.

Послуга «Вільна ніч» доступна як для інтернет-абонентів* мережі Інтертелеком, так і абонентів голосових тарифних планів* прямої обласної, районної та мобільної нумерацій, що дозволить значно розширити тарифну пропозицію і поєднувати голосові та інтернет-послуги в рамках одного тарифного плану.

 

Додаткова послуга

«Вільна ніч»

Вартість активації, грн
15

Щомісячна абонентська плата, грн

45

Обсяг передплачених вхід./вихід. МБ* (щомісяця)

30 000

 

  Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ і збору до ПФ.

* за винятком тарифних планів «Вiльний доступ», «Вiльний доступ+», «Вiльний доступ IT», «3G Турбо Вiльний доступ», «3G Турбо Вiльний доступ+», «3G Турбо Вiльний доступ IT», «Супер Безліміт», «Супер Безліміт +», «Супер Безліміт ІТ», «Супер безліміт ІТ +»,« 3G Адреналін» і «3G Адреналін ІТ» з активованими додатковими послугами «Адреналін Необмежений», «Адреналін Необмежений +», «Адреналін Необмежена Ніч», «Доступний безліміт», «ReVolution Необмежений», «Супер Необмежений», «Супер Необмежений 2009», «Нова свобода», «Дитячий 3G інтернет», «3G Тінейджер».

Управління послугою

Активація: SMS на номери 0941117545 з текстом YES, а також в системі самообслуговування (АССА), Центрах обслуговування абонентів або дилерських точках продажів.

Деактивація: SMS на номери 0941117545 з текстом NO, а також в системі самообслуговування (АССА), Центрах обслуговування абонентів або дилерських точках продажів.

Використання послуги

Після активації послуги для використання інтернет доступу необхідно набрати наступну комбінацію:

- для тарифних планів і додаткових послуг Rev.B - логін «IT_NIGHT», пароль «IT_NIGHT»

- для тарифних планів і додаткових послуг 1х і Rev.А - логін «IT», пароль «IT» (розрив сесії в 0:00 і 8:00 не обов'язковий, трафік послуги «Вільна ніч» враховується автоматично).

Послуга «Вільна ніч» надається тільки в період часу з 00.00 до 08.00. У разі якщо в тарифному плані передбачені пакетні МБ за умови замовлення додаткової послуги «Вільна ніч» пакетні МБ тарифного плану використовуються з 8:00 до 23:59:59. У нічний час з 00.00 до 08.00 в першу чергу використовується обсяг даних послуги «Вільна ніч».

При закінченні щомісячного пакетного трафіку в рамках послуги «Вільна ніч» тарифікація споживаних інтернет послуг проводиться за умовами тарифного плану - використовується не витрачена частина щомісячного пакетного трафіку передбаченого тарифним планом, потім в рамках тарифу встановленого за понад пакетний трафік. В тарифних планах, де передбачена помегабайтна тарифікація в нічний час доби тарифікація трафіку інтернет буде здійснюватися за базовими умовами тарифу.

Невикористаний обсяг передплачених МБ в послузі «Вільна ніч» не переходить на наступний місяць.