Оператор «Інтертелеком» в день всіх закоханих дарує новим та існуючим абонентам приємні і корисні подарунки. Тільки з 14 по 15 лютого 2012 року в рамках акції «Подарунки для коханих» діють спеціальні умови для активації додаткових послуг «3G Доступ 500», «Пакетні SMS 50», а також можливість подарувати романтичний музичний хіт близькій людині. Акція «Подарунки для коханих» доступна для абонентів обласної, районної та мобільної нумераций.
 

«3G Доступ 500 в подарунок»

За умовами акції «Подарунки для коханих» абонентам надається можливість безкоштовно активувати додаткову послугу «3G Доступ 500 в подарунок» - 500 Мб інтернет трафіку на комунікаторі або смартфоні для обміну валентинками, поздоровленнями і просто онлайн спілкування.

Вартість активації додаткової послуги «3G Доступ 500 в подарунок» - 0 гривень. Термін використання послуги становить 30 днів з моменту активації акції.

Для замовлення послуги «3G Доступ 500 в подарунок» достатньо відправити SMS на номер 094 111 76 05 з текстом «0» або активувати послугу за допомогою АССА, в центрі обслуговування абонентів або дилерів оператора «Інтертелеком».

«Пакетні SMS 50 в подарунок»

Вітайте своїх близьких людей, висловіть словами теплоту своїх почуттів за допомогою SMS повідомлень. В рамках акції «Подарунки для коханих» доступна додаткова послуга «Пакетні SMS 50 в подарунок» - 50 SMS безкоштовно для спілкування з абонентами всіх операторів України.

Вартість активації додаткової послуги «Пакетні SMS 50 в подарунок» становить 0 гривень. Термін використання акційних SMS складає 30 днів з моменту активації акції.

Замовити послугу «Пакетні SMS 50 в подарунок» можна відправивши SMS на номер 094 111 76 71 з текстом «0» або активувати послугу за допомогою АССА, в центрі обслуговування абонентів або дилерів оператора Інтертелеком.

«Мелодія у подарунок +»

З 14 по 15 лютого абоненти оператора «Інтертелеком» можуть подарувати своїм коханим романтичну мелодію замість гудка очікування. Вибирайте музичну композицію з каталогу мелодій і зробіть приємний сюрприз коханій людині.

Для подарунка мелодії абоненту необхідно в АССА в розділі «Мобільний хіт» вибрати мелодію, натиснувши біля неї іконку, і вказати номер телефона абонента, якому призначена подарункова мелодія і який є абонентом оператора «Інтертелеком». Вартість замовлення послуги «Мелодія у подарунок +» за умовами акції «Подарунки для коханих» становить 0 гривень.

Замовлення та отримання мелодії в подарунок відбуваються по базовим умовам додаткової послуги «Мелодія у подарунок». Детальніше

Акція «Подарунки для коханих» доступна для фізичних та юридичних осіб, з одноразовою активацією для одного абонентського номеру.

На одному особовому рахунку можлива одноразова активація послуг, що входять в набір акції «Подарунки для коханих» - «3G Доступ 500 в подарунок», «Пакетні SMS 50 в подарунок», «Мелодія у подарунок +».