Додаткова послуга «Вільний інтернет» це 1000 МБ інтернет-трафіку в день на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів України. Легкий, зручний і вільний інтернет доступ тепер у вашому комунікаторі або смартфоні. Завантажуйте та слухайте улюблені MP3 файли, дивіться відео, грайте в захоплюючі ігри, перевіряйте пошту або просто спілкуйтеся з друзями та родичами, колегами та партнерами з мобільним інтернет доступом оператора «Інтертелеком».

Додаткова послуга «Вільний інтернет» доступна для активації у всіх тарифних планах обласної, районної та мобільного нумерацій.*

Період доступної активації послуги «Вільний інтернет» з 01.03.12 до 15.05.12

Додаткова послуга Пакетні МБ
Вартість активації Щоденна абонентська плата Щомісячна абонентська плата за використання послуги Вартість 1 МБ понад пакету
Вільний інтернет 1000
10 5
5
Згідно тарифікації базового тарифного плану

 

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ, без ПФ.

* За винятком тарифного плану «Весняний»

 

Управління послугою

Послугу «Вільний інтернет» можна активувати за допомогою АССА, в Центрах обслуговування абонентів, відділі по роботі з корпоративними клієнтами оператора «Інтертелеком» і в дилерській точках продажів.

Активація послуги можлива один раз протягом календарного місяця.

 

Використання послуги

Абонентам, які активували послугу «Вільний інтернет» надається можливість скористатися послугою передачі даних зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с.

Після активації для користування послугою «Вільний інтернет» необхідно використовувати таку комбінацію логін «IT», пароль «IT».

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в яку зафіксована абонентська активність. Щоденна абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даній послузі вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу щоденна абонплата списується в повному обсязі.

У разі якщо в тарифному плані абонента передбачені пакетні МБ за умови замовлення додаткової послуги «Вільний інтернет» в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг, далі - бонусні МБ, далі - пакетні МБ в рамках активованої додаткової послуги «Вільний інтернет», потім використовується понадпакетний трафік за тарифами базового тарифу.

Тарифікація сесії Інтернет здійснюється з округленням до цілої копійки.