Спеціальна акційна пропозиція для абонентів, які підключаються до тарифного плану «Зручний міський» до 31.01.2013.

Абоненти можуть використовувати найзручніший прямий міський номер за вигідними тарифами і скористатися перевагою мобільного номеру 094, який оператор «Інтертелеком» дарує при підключенні.

Усім абонентам, які підключилися до тарифного плану «Зручний міський» за кожну секунду вхідного дзвінка на мобільний номер з кодом 094 нараховується бонус у розмірі 1 секунди вихідних дзвінків на мережі мобільних операторів України (Life, Київстар, МТС, Beeline) і на міжміський напрямок за перші 6000 секунд (100 хвилин) в поточному календарному місяці обслуговування.

Бонуси нараховуються за вхідні дзвінки з усіх мереж операторів зв'язку, крім дзвінків всередині мережі Інтертелеком.

Дізнайтеся свій мобільний номер 094 і активно приймайте дзвінки на цей номер.

Умови використання бонусів

Термін використання бонусних хвилин обмежується з моменту нарахування останнім днем ​​наступного календарного місяця включно. По закінченню даного періоду накопичені бонуси анулюються в повному обсязі за вхідні дзвінки, нараховані в минулому календарному місяці або більше. Наприклад: Бонуси були нараховані 15.02.2012 - таким чином, якщо ці бонуси не будуть витрачені до 31.03.2012 включно, дані бонуси будуть анульовані.

Понад 100 хвилин (6000 секунд) в поточному календарному місяці обслуговування бонуси не нараховуються.

При зміні тарифного плану нараховані бонуси за умовами акції «Міняй вхідні на вихідні» анулюються.

У разі наявності пакетних хвилин на мобільний напрямок при активації акції «100 хвилин на мобільні мережі» в першу чергу використовуються ці пакетні хвилини, далі - бонусні хвилини в рамках акції «Міняй вхідні на вихідні».