Оператор Інтертелеком пропонує спеціальну пропозицію для абонентів, які підключають найзручніший прямий міський номер до вигідних тарифних пропозицій. При підключенні абоненти отримують в подарунок від оператора грошовий бонус до 225 гривень на рахунок, які можна використовувати на послуги зв'язку.

Грошові бонуси дозволяють абоненту економити зі старту і при цьому використовувати всі переваги прямого міського номера від оператора Інтертелеком.

Акція діє з 01.09.13 по 31.10.13 при підключенні на обласну і районну нумерацію: Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернівецької, Одеської області (за винятком нумерації м. Рені), м. Києва та Київської області, Миколаївської, Івано-Франківської області (за винятком нумерації м. Коломия), Тернопільської, Полтавської, Чернігівської, Кіровоградської області, Хмельницької, Вінницької, Черкаської областей.

Обсяг грошових бонусних коштів, які нараховуються при підключенні за умовами акції «Бонус на рахунок при підключенні»:

Тарифний план

Розмір бонусу, грн

«Non stop»

225,00

«Всі мережі»

132,00

«3G Смартфон»

96,00

«500 хвилин»

72,00

«Зручний міський+»

36,00

Нарахування бонусних коштів проводиться на бонусний рахунок абонента з другого місяця обслуговування. Наданий обсяг грошових бонусних коштів розподіляється в рівних частинах протягом 3 місяців обслуговування. За підсумками кожного календарного місяця абонент отримає SMS повідомлення про нараховані за місяць бонуси за умовами акції.

Умови участі в акції

В акції можуть взяти участь всі абоненти, які підключаються до вигідних голосових тарифних пропозицій і не приймають участь в акції «Телефон від 1 гривні».

Участь в акції доступна для фізичних та юридичних осіб в необмеженій кількості підключень.

Взяти участь в акції можливо при підключенні в Центрах обслуговування абонентів і дилерських точках продажу оператора Інтертелеком.

Умови використання бонусів

Нарахований грошовий бонус може бути використаний на наступні послуги зв'язку:

1) вихідні дзвінки понад пакет за напрямками:

  • міжнародний зв'язок, дзвінки на 0800, 0900 та супутникові системи зв'язку;
  • міжміський зв'язок, дзвінки по області;
  • дзвінки на мобільні мережі операторів України;
  • дзвінки на місцеві міські номери, дзвінки в мережі Інтертелеком, дзвінки на мобільні номери з кодом 094;

2) відправка SMS на всі напрямки;
3) плата за трафік Інтернет/ПД, сеанс прийому/передачі даних;
4) передача факсу, прийом факсу;
5) активація (замовлення) додаткових послуг: «Мобільний хіт», «Вільний день», «Sip номер», «Роумінг», «Знову на зв'язку», «Вільна лінія», «Вільна ніч», «Інтернет доступ», «Пакетна передача даних», «Комутована передача даних», «Звіт по дзвінках в ел. вигляді», «Звіт по трафіку в ел. вигляді», «Факс», «SMS», «Голосова пошта».

З бонусних коштів не тарифікується оплата абонентської плати, аванси передбачені в тарифному плані, абонентські плати за використання додаткових послуг.

Бонуси витрачаються за таким алгоритмом:
у разі наявності голосових або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація вихідних дзвінків проводиться в такому порядку - першими використовуються передплачені пакетні хвилини з телефонного номера, далі голосові бонуси з телефонного номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номеру і потім, бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

Термін дії наданих при підключенні бонусних коштів - 4 календарних місяці з дня підключення. Термін використання бонусів обмежується з моменту нарахування останнім днем поточного календарного місяця включно. По закінченню даного періоду бонусні кошти анулюються.

Нараховані бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента в грошовому вираженні.