Додаткова послуга «3G Доступ 500» надає абонентам ще більше можливостей для використання мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с на смартфоні або комунікаторі. «3G Доступ 500» дозволяє не обмежуватися пакетними МБ передбаченими тарифним планом, і продовжувати використовувати мобільний 3G інтернет за вигідними умовами.

З новою послугою дивитися відео довше, слухати музику, спілкуватися з друзями в соціальних мережах і обмінюватися фотографіями можна значно більше і частіше.

Пропозиція «3G Доступ 500» дозволяє розширити умови голосових тарифних планів, в яких не передбачені пакетні МБ трафіку. Активувавши послугу «3G Доступ 500» абонент отримує 500 МБ для початку використання 3G інтернету на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів України на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Додаткова послуга «3G Доступ 500» дозволить вигідно поєднати голосові послуги і мобільний 3G інтернет в одному пристрої.

Додаткова послуга «3G Доступ 500» доступна для активації у всіх тарифних планах обласної, районної та мобільної нумерацій. 

 

Додаткова послуга  

3G Доступ 500 

Пакетні МБ
500
Вартість активації, грн
5
Абонентська плата, грн
20
Вартість 1 МБ понад пакету
Згідно тарифікації базового тарифного плану

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ та збору в ПФ.

 

Управління послугою

Послугу «3G Доступ 500» можна активувати за допомогою АССА, в Центрах обслуговування абонентів оператора «Інтертелеком» і в дилерських точках продажів або відправити SMS на номер 0941117605 з текстом «YES».

Додаткова послуга доступна для активації на постійній основі. Активація можлива один раз протягом календарного місяця.

Використання послуги

Термін використання пакетного трафіку в рамках послуги «3G Доступ 500» можливий до кінця поточного місяця. Невикористаний обсяг передплачених МБ не переходить на наступний місяць.

Після активації для користування послугою «3G Доступ 500» необхідно використовувати таку комбінацію логін «IT», пароль «IT».

У разі якщо в тарифному плані абонента передбачені пакетні МБ за умови замовлення додаткової послуги «3G Доступ 500» в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються пакетні МБ в рамках додаткової послуги «3G Доступ 500», далі - бонусні МБ, потім використовується понадпакетний трафік за тарифами базового тарифу.

Тарифікація сесії Інтернет здійснюється з округленням до цілої копійки.