При підключенні на будь-який із запропонованих голосових тарифних планів * абоненту надаються додаткові бонусні хвилини і бонусний трафік (МБ), в розмірі, що дорівнює пакетним хвилинам/трафіку в даному тарифному плані.

Нарахування бонусу відбувається кожен другий місяць (в ніч на 2 число) і становить шість бонусних нарахувань. Абонентська плата при цьому не змінюється, але повинна бути вчасно сплачена до 1-го числа кожного місяця, в іншому випадку абонент втрачає одне бонусне нарахування за кожен невчасно сплачений місяць.


- При участі в акції «Мобільна формула», абонент не може брати участь в акціях: «Прямий міський номер і мобільний телефон всього за 276 гривень!»

- Додаткова угода не підписується.

- Умови акції не розповсюджуються для прямої нумерації м. Ізмаїл, м. Котовськ, м. Білгород-Дністровський, м. Рені, м. Умань.

- Абонентам, які підключились за умовами даної акції не надається можливість зміни тарифного плану та замовлення послуги «Зміна власника" зі збереженням акційних бонусів.


* При підключенні на тарифні плани:
МОЄ МІСТО 2009, ВІДПОЧИВАЙ!, МІСЬКИЙ, МІСТО НА ЗВ'ЯЗКУ 10,15,35,45, МЕГАПОЛІС 2009, НЕОБМЕЖЕНИЙ 2009, КОХАНИЙ, МІСЦЕВИЙ МІСТО +.

Акція з 1.02.10 по 28.02.10.