При підключенні на кожний із запропонованих голосових тарифних планів* абоненту надаються додаткові бонусні хвилини в об'ємі, що дорівнює пакетним хвилинам в даному тарифному плані.

Нарахування бонусу відбувається кожний другий місяць (в ніч на 2 дату) с моменту підключення і становить шість бонусних нарахувань. Абонентська плата при цьому не змінюється, але повинна бути вчасно сплачена до 1-го числа кожного місяця, в іншому випадку абонент втрачає одне бонусне нарахування за кожний не вчасно сплачений місяць.

Існуючі абоненти всіх тарифних планів на прямій обласній і районній нумерації (за вин. ТП "Весняний") можуть активувати акцію "МОБІЛЬНА ФОРМУЛА 2010" за умови, що у абонента не діють додаткові умови договору на момент активації акції "МОБІЛЬНА ФОРМУЛА 2010".


- При участі в акції  "Простий старт", абонент не може брати участь в акції  "Мобільна формула 2010", за винятком т/п "Свобода слова" , при підключенні без додаткової угоди.
- Необхідно підписати додаткову угоду на 12 місяців.
- Абонентам, що підключилися по умовах даної акції не надається можливість замовлення послуги "Зміна власника" зі збереженням акційних бонусів і можливість зміни тарифного плану на тарифний план з меншою абонплатою. 

* ЄДИНИЙ ТАРИФ, РОЗМОВЛЯЙ, СВОБОДА СЛОВА, ВІДПОЧИВАЙ!, МОЄ МІСТО 2009, МІСТО НА ЗВ'ЯЗКУ 10,15,  МЕГАПОЛІС 2010,  МІСЦЕВИЙ МІСТО +, МІСЦЕВИЙ ОБЛАСТЬ +.

Умови акцій не поширюються на пряму нумерацію м. Ізмаїл, м. Котовськ, м. Білгород-Дністровський, м. Рені. 

 

Акція діє з 01.05.10 по 31.05.10.