mir-logo.jpg

Абоненти оператора «Інтертелеком», які використовують соціальну мережу Мой мир, отримують можливість обмінюватися повідомленнями зі своїми друзями в соціальній мережі за допомогою SMS повідомлень. Послуга дозволяє отримувати повідомлення про нові повідомлення від друзів і відповідати. SMS, яке надійшло у відповідь, відобразиться у користувача, як повідомлення у соціальній мережі.

Як активувати послугу. Для того, щоб скористатися послугою необхідно в розділі «Настройки» («Налаштування») в соціальній мережі Мой мир вказати свій мобільний номер з кодом 094 і, слідуючи підказкам, налаштувати повідомлення.

При коректно виконаному підтвердженні номеру абонент буде отримувати SMS повідомлення про активність на його персональній сторінці (повідомлень від інших користувачів, коментарі).

Для відправки відповідного повідомлення необхідно використовувати номер 0941111945.

Вартість вхідних  повідомлень 0 грн. 

Вартість відправлення повідомлення складає 0,30 грн з ПДВ.

Пакетні SMS повідомлення не використовуються для відправки на номери послуги «Мої повідомлення. Мой мир».

Дізнатися свій мобільний номер 094

Для відмови від отримання повідомлень необхідно видалити власний номер в розділі «Настройки-SMS сообщения» («Налаштування-SMS повідомлення»).

  


Мой мир - російськомовна соціальна мережа. 

Як і в інших соціальних мережах, завдання проекту «Мой мир» - допомога в пошуку однокласників, знайомих, колег, друзів та рідних. Тут можна спілкуватися за допомогою особистих повідомлень, дарувати один одному віртуальні презенти, виражати емоції і говорити про таємні бажання, розміщувати свої фотографії та відеоролики, мати особистий блог і читати блоги інших учасників, завантажувати пісні і слухати музику. А також в Моем миреі Ви завжди будете знати, що роблять Ваші друзі, для цього тут є стрічка подій.