!mailru-logo.jpg

Абоненти оператора «Інтертелеком», які використовують Пошту Mail.Ru отримують можливість отримувати безкоштовні SMS повідомлення про нові листи, які надходять в їх поштову скриньку.

Як активувати послугу. Для користування цією послугою необхідно в розділі «Настройки»  («Налаштування») в поштовій скриньці в підрозділі «SMS-сообщения» («SMS-повідомлення») вказати свій мобільний номер 094 і слідуючи підказкам системи зареєструвати номер.

При коректно виконаному підтвердженні номеру абонент буде отримувати SMS повідомлення з номеру 0941111944 при появі в поштовій скриньці нового повідомлення (листа).

Послуга надається абонентам обласної, районної та мобільної нумерації.

Вартість вхідних SMS повідомлень 0 грн.

Для відмови від отримання повідомлень необхідно видалити власний номер в розділі «Настройки - SMS сообщения» («Налаштування - SMS повідомлення»)

Дізнатися свій мобільний номер.

Як налаштувати SMS повідомлення в Mail.Ru

 


Пошта Mail.Ru - найбільша в Росії та країнах СНД безкоштовна електронна пошта. Для того щоб  скористатися нею, Вам необхідно пройти просту реєстрацію на сайті www.mail.ru і Пошта буде доступна з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, 24 години на добу 7 днів на тиждень 365 днів на рік.