Стильний, потужний і витончено тонкий смартфон Huawei Ascend P6 тепер доступний для абонентів «Інтертелеком».

Акція «Смартфон Huawei P6 і 100 днів безлімітного інтернету» - дозволяє придбати сертифікований двостандартный смартфон Huawei Ascend P6-C00 CDMA + GSM за зниженою ціною.

Двостандартный смартфон дозволить об'єднати звичний номер вашого GSM оператора і 3G Інтернет «Інтертелеком» на швидкості до 3.1 Мбіт/c на найширшій зоні покриття 3G в Україні. 

Умови акції «Смартфон Huawei P6 і 100 днів безлімітного інтернету» дійсні у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком» при підключенні фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. 

Акція діє з 01.10.15 за 30.11.15 включно. 

 

 

 HuaweiAscend-P6-white.jpg    huawei-ascend-P6-black.jpg

 

Акційна вартість смартфона при підключенні до тарифних планів

 

Тарифний план Вартість смартфону, грн
Бізнес 150
4499
Бізнес 100
4549
Бізнес 50 4599
Бізнес 35 4699
Ціни вказані в грн, з урахуванням ПДВ.
При підключенні за умовами акції додатково оплачується вартість карти Micro Sim в розмірі 1 грн з ПДВ.

 

Безлімітний Інтернет на 100 днів

При підключенні до Інтертелеком і покупці смартфону Huawei Ascend P6-C00 за акційними умовами абонентам активується додаткова послуга «100 днів 3G безліміту».

Отримайте необмежений доступ до мережі Інтернет та відвідуйте будь-які інтернет-ресурси без урахування трафіку! 

Послуга активується автоматично при підключенні на всі тарифні плани.  

Безлімітний Інтернет для смартфону доступний для використання протягом 100 днів з моменту активації. 

Безкоштовно 100 днів безлімітного 3G Інтернету надаються за умови оплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом усього зазначеного терміну.

При активованій послузі «100 днів 3G безліміту» для виходу в інтернет в першу чергу використовується пакетний трафік в рамках діючого тарифного плану. 

При споживанні трафіку до 30 ГБ в рамках послуги «100 днів 3G безліміту» інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с. При споживанні більше 30 ГБ трафіку інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 128 Кбіт/с.

Для виходу в мережу Інтернет використовується логін і пароль з базовим умовами послуги інтернет-доступу в тарифному плані. 

По закінченню дії додаткової послуги тарифікація передачі даних буде проводитися за базовими умовами тарифних планів. 

 


Підключитися до акції можливо у Центрах обслуговування абонентів оператора «Інтертелеком» за умови не більше 3-х підключень юридичних осіб та ФОП.  

Придбання обладнання за акційною вартістю у даних тарифних планах можливо лише за умови підписання додаткової угоди (ДУ) терміном на 18 або 24 календарних місяців.

Строк дії ДУ встановлюється за ініціативою абонента. При виборі абонентом будь-якого з ДУ встановлюється строк гарантійного обслуговування акційного обладнання на той же період, у рамках якого діє ДУ. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції у розмірі 2,50 грн. з ПДВ за кожні добу до закінчення терміну дії договору. 

У разі оплати штрафних санкцій у більшому розмірі, ніж передбачено умовами ДУ, залишок внесених коштів, буде зарахований на особовий рахунок абонента. Потім грошові кошти можна використовувати на послуги зв'язку при відновленні номера або оформити повернення через касу в будь-якому Центрі обслуговування абонентів.