Спілкуйтеся з абонентами інших українських операторів активніше. Послуга «100 хвилин на мобільні мережі» — це простий і вигідний спосіб доповнити пакетний обсяг хвилин для дзвінків на номери мобільних операторів в своєму пакеті.

Підключайте послугу на своєму голосовому тарифному плані і в доповнення до прямого міського номеру, безкоштовних дзвінків усередині мережі та пакетних хвилин на місцеві дзвінки. Дзвоніть абонентам інших операторів України з максимальним комфортом.

 

Вартість

Підключення — 0 грн.

Абонентська плата — 25 грн/місяць. 

Дзвінки на GSM операторів України в рамках пакету 100 хвилин — 0 грн.

Дзвінки понад пакету оплачуються за стандартними умовами тарифу. 

 

Як активувати

Активуйте 100 хвилин на мобільні мережі будь-яким з доступних способів:

Послуга доступна для тарифних планів прямої нумерації. Замовлена послуга діятиме з моменту замовлення до моменту відключення самостійно абонентом.

Відключити послугу можна в АССА або Центрах обслуговування абонентів.

 

Детальний опис

Пакетні хвилини діють до кінця місяця, в якому вони були нараховані. Невикористані хвилини в наступний місяць не переносяться.

У місяці, в якому активована послуга, абонплата і пакет хвилин нараховуються в розмірі, пропорційному оплаті за кожен день, які залишилися до кінця місяця, якщо інше не передбачено Договором. Наприклад, якщо ви підключаєте послугу 16.04.16, то з рахунку зніметься 12,5 грн та нараховано пакет 50 хвилин.

Пакет «100 хвилин на мобільні мережі» використовується після пакетних хвилин на GSM операторів, якщо такі включені в тарифний план.

При замовленні додаткових послуг «Зміна власника» і «Зміна тарифного плану» активовані бонусні хвилини анулюються.

При активованій послузі «100 хвилин на мобільні мережі» ви також можете активувати пакет «200 хвилин на мобільні мережі».