Акція «Смартфон від 399 грн і 30 днів безлімітного інтернету» - це унікальна можливість придбати сертифікований двохстандартний CDMA смартфон Alcatel D 920 та смартфон Alcatel One Touch 990C за спеціальною ціною від 399 грн і бути завжди онлайн, безкоштовно і без обмеження по трафіку!

Умови акції «Смартфон від 399 грн і 30 днів безлімітного інтернету» дійсні у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком» при підключенні на мобільну, обласну і районну нумерації.

Акція діє з 01.04.15 по 14.04.15 включно.
 

   Тарифный план*  Alcatel One Touch 990C Alcatel D 920
  Вартість смартфону, грн Вартість смартфону, грн
Бізнес 150 399
1299
Бізнес 100 499
1399
Бізнес 50 649
1499
Бізнес 35 699
1599
Мобільний бізнес 999
2499

   

Ціни вказані в грн. з урахуванням ПДВ. При підключенні за умовами акції додатково оплачується вартість карти R-UIM в розмірі 1 грн з ПДВ.

При підключенні на тарифні плани «Бізнес 50», «Бізнес 100», «Бізнес 150» в рамках акції обов'язкова активація додаткового пакету послуг у тарифі.

 

Безлімітний інтернет на 30 днів

При підключенні тарифних планів мобільної, обласної або районної нумерацій і купівлі смартфонів Alcatel D 920 та  Alcatel One Touch 990C за акційними умовами абонентам автоматично активується додаткова послуга «30 днів безлімітного інтернету»Безлімітний інтернет у смартфоні - це незамінний помічник у роботі, спілкуванні, хобі та проведенні дозвілля.

Додаткова послуга дозволяє скористатися послугою передачі даних на швидкості до 3,1 Мбіт/с по технології Rev.A без обмеження обсягу використаного трафіку. Використання інтернету на телефоні просто і доступно кожному.

Для виходу в мережу інтернет використовується логін і пароль з базовим умовами послуги інтернет доступу в тарифному плані.

Безлімітний інтернет для смартфону доступний для використання протягом 30 днів з моменту активації.

По закінченню дії додаткової послуги тарифікація передачі даних інтернету для смартфона здійснюється за базовими умовами тарифних планів.

Безкоштовно 30 днів безлімітного 3G інтернету надаються за умови сплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом усього зазначеного строку.

Взяти участь в акції та отримати доступ до безлімітного інтернету для мобільного телефону можуть фізичні та юридичні особи.

Підключення можливо у відділах по роботі з корпоративними клієнтами або Центрах обслуговування абонентів оператора «Інтертелеком», не більше 2 підключень за умовами акції для кожного учасника акції.

Підключайтесь та отримуйте якісний 3G інтернет-доступ!


*Придбання обладнання за акційною вартістю в даних тарифних планах можливо тільки за умови підписання додаткової угоди (ДУ) строком на 18 або 24 календарних місяців.

Термін дії ДУ встановлюється за ініціативою абонента. При виборі абонентом будь-якої з ДУ встановлюється термін гарантійного обслуговування акційного обладнання на той же період, в рамках якого діє ДУ. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі 0,90 грн. з ПДВ за кожний календарний день до закінчення терміну дії договору. 

У разі оплати штрафних санкцій у більшому розмірі, ніж передбачено умовами ДУ, залишок внесених коштів, буде зарахований на особовий рахунок абонента. Потім грошові кошти можна використовувати на послуги зв'язку при відновленні номера або оформити повернення через касу в будь-якому Центрі обслуговування абонентів.