Нове вигідне рішення для дзвінків на міжнародні напрямки.

Дзвоніть за кордон дешевше, ніж по Україні. Оператор «Інтертелеком» розширює межі спілкування для абонентів.

Абоненти прямої обласної та районної нумерацій можуть дзвонити на всі міжнародні напрямки за мінімальною вартістю - 100 хвилин за 30 гривень. Усі популярні напрямки стають набагато дешевше.

Країни доступні для дзвінків

Росія, Китай, США, Канада, Єгипет, Туреччина, Ізраїль, Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Німеччина, Гібралтар, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Монако, Нідерланди, Норвегія, Великобританія, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Фарерські острови, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція , Естонія, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан.

Як активувати послугу

Замовити послугу «100 хвилин на міжнародний напрямок за 30 гривень» можна відправивши SMS на номер на 094 111 64 62, в автоматичній системі самообслуговування абонентів (АССА), а також у Центрах обслуговування абонентів і в дилерських точках продажу.

Вартість активації послуги «100 хвилин на міжнародний напрямок за 30 гривень» становить 30 грн з ПДВ.

Акція активується один раз протягом календарного місяця.

Пакетні хвилини нараховуються на 30 днів з моменту активації. Після закінчення даного періоду невикористані хвилини анулюються.

Послуга доступна для активації з 1.09.2011 по 31.10.2011 для всіх абонентів комерційних і корпоративних голосових тарифних планів прямої нумерації.

При замовленні додаткових послуг «Зміна власника» і «Зміна тарифного плану» активовані бонусні хвилини анулюються.